Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: 5Strike Ч.З.В. (Често задавани въпроси)  (Прочетена 1640 пъти)

Kazeshini

• Администратор
  • Капитан
  • Публикации: 232
  • 5Strike админ
    • Профил
    • 5Strike
5strike FAQ (Често задавани въпроси)

Ако имате още въпроси или не сте намерили отговор на въпроса си в тази тема, можете да потърсите в нашата потребителска тикет система - http://5strike.uservoice.com

1. Как мога да си сменя името на акаунта?
Потребителското име веднъж избрано не може да бъде сменяно.

2. Как мога да си сменя мейла на акаунта?
Смяна на e-mail става чрез администратор, като трябва да обясниш причината за смяната.

3. Как мога да си сменя паролата на акаунта?
Можеш да сменяш паролата си от Профил. Ако си забравил паролата си, можеш да я смениш от забравена парола.

4. Как да си сменя името на войника?
Можеш да сменяш имената на войниците си от База -> Войник -> Статистика -> (преуменувай).

5. Как мога да добавя приятел?
Можеш да добавиш приятел като му дадеш линка за покана на приятел, който се намира във "Вземи ресурс" в База. След като отвори линка, приятелят ти трябва да се регистрира от същата страница и ще бъде добавен в списъка ти с приятели автоматично.

6. Как да печеля повече злато?
Има много различни начини за печелене на злато – от трезора, по време на битка, печелене на войни, тренировки, линк за покана на приятел, от добавен приятел като зареди ресурси от трезора, от турнири, анкети в играта и от facebook игри за злато.

7. Мога ли да прехвърлям злато на друг акаунт?
Няма начин за прехвърляне на ресурси от един акаунт на друг.

8. Купих си предмет по погрешка и искам да си върна ресурсите. Как?
След като ресурсите вече са вложени в играта, те няма как да бъдат възстановени.

9. Как работи бонусът в трезора?
Бонусът в трезора дава двойно повече ресурси за тарифата, на която е поставен в този ден. Бонусът се мести всеки ден на различна тарифа от всичките в трезора, включително и тези с карта. Можеш да получиш бонуса само веднъж при първото си плащане, след което бонусът изчезва от трезора.

10. Искам да вляза в клан но не мога. Защо?
Ако лидерът на клана е задал Вход свободен, можеш да влезнеш веднага в клана като натиснеш Влез. До същия бутон на всеки клан има кръгче, което показва дали е свободен входът. Ако входът не е свободен, при натискане на бутона трябва да изчакаш лидерът на клана да те одобри.

11. Защо не мога да наема войник?
Можеш да наемеш даден войник, ако имаш достатъчно ресурси за него и ако си наел не повече от 2 войника от този клас. Можеш да наемеш максимум 15 войника общо.

12. Наех си нов войник, но не го виждам в базата. Какво става?
Ако вече си наел 5 войника, следващия който наемеш можеш да видиш като избереш някой войник от База и намериш новия чрез стрелките до него. В базата виждаш 5-те войника, които си подредил на бойното поле от Стратегия.

13. Как да накарам всичките ми войници да се бият?
Войниците ти атакуват, когато дойде редът им за влизане в битка. Можеш да прочетеш повече за начина, по който работят битките, от Помощ в горния десен ъгъл на страницата Битка.

14. Защо войникът ми не взима опит от битка?
При победа над по-слаб противник опитът, който печелиш намалява и може да стигне до 0. Войниците ти спират да взимат опит от битка, когато достигнат максималното ниво от 150lvl.

15. Защо не мога да атакувам даден играч?
Има няколко причини за това. Не можеш да атакуваш докато войниците ти са на мисия. Не можеш да атакуваш играч, ако си изиграл всичките си дневни битки срещу него (без увеличаване те са 5). Не можеш да атакуваш играч, ако разликата между твоя и неговия ранг е по-голяма от 250. Не можеш да атакуваш играч, ако той е баннат.

16. Защо моят войник не уцелва войника на противника ми?
Не можеш да уцелиш когато успешният изстрел на твоя войник е по-малък от ловкостта на противниковия войник. Шансът да уцелиш може да бъде намален и чрез уникалено умение Газ.

17. Как се определят парите, които взимам от спечелена битка?
Парите се определят по формула спрямо твоя и противниковия общ level измежду войниците на полето. Парите се повишават или при повишаване на общата стойност или при повишаване на разликата в полза на противника.

18. Как се определят парите при загуба след като аз атакувам друг играч?
Подобно на горната формула, само че се гледат само твоите войници.

19. Взех си бонбон от лабораторията, но пак ми дава едни и същи противници. Защо?
Търсенето на играчи от Битка не се променя при закупуване на бонбон, а само се разширява диапазона, в който се търси (от рангова граница 250 на 500). За да намираш повече противници, трябва да има повече противници в тази граница когато търсиш.

20. Как се определя каква титла имам в класацията?
Титлите в класацията се определят спрямо победите ти. Колкото повече победи имаш, толкова по-висока титлата.

21. Защо няма уникални предмети в магазина?
Уникални предмети се зареждат автоматично когато количествата им привършат.

22. Защо не мога да купя уникален предмет?
Можеш да закупиш даден уникален предмет, ако той е в наличност в магазина, ако имаш достатъчно ресурси за него и ако войникът ти има място за него. Максималният брой уникални предмети за войник е 6.

23. Трябва ли войникът ми да е на бойното поле за да работи уникален предмет?
Да, за да работи уникалното умение, войникът за когото си го купил трябва да е на бойното поле. Това важи също и за уникалниия предмет Каската на Мидас.

24. Защо не мога да купя скрит предмет?
Можеш да закупиш скрит предмет, ако имаш достатъчно ресурси за него и ако имаш място за него в раницата на войника си. Максималният брой скрити предмети за войник е 6.

25. Как се определят статистиките на скрит предмет?
Тук можеш да прочетеш всичко относно скритите предмети – http://bg.5strike.wikia.com/wiki/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8

26. Как се определя срещу кого се бия във война?
Групирането на участниците във всяка война става според нивата на войниците и ранга на играчите.

27. Как някои играчи правят по толкова много битки във войната ми?
Всеки може да увеличава броя на дневните си битки срещу даден играч. Това може да стане чрез закупуване на бонус 5battles.

28. По какво се определя в какъв клас турнир съм?
Играчите се разпределят по трите класа турнири според нивата на войниците им. От 1 до 75 ниво – нисък, от 75 до 150 ниво, 150 ниво – висок. Ако един или повече от войниците ти вдигне ниво над тези граници, ще бъдеш преместен в следващия клас когато започне новия турнир.

29. Как да си получа наградата от турнира?
Всички награди от турнирите се зареждат автоматично след изтичането на турнира.

30. Как мога да изляза от турнир?
За да излезнеш от турнир трябва да изчакаш края на текущия турнир.
« Последна редакция: Юни 15, 2013, 02:23:12 pm от Kazeshini »
"Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life." - Terry Pratchett