Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: пушър на ярост  (Прочетена 1053 пъти)

unicata

• Ефрейтор
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
пушър на ярост
« -: Септември 06, 2013, 01:34:54 pm »
Как се развива пушър на ярост?
всички точки се слагат на щети или на броня и друго което ми е интересно, бронята като се превърне в щети прибавя ли се към щетите или точките от бронята стават щети и с тях биеш?
какви скрити предмети е най-добре да се ползват?

Kazeshini

• Администратор
  • Капитан
  • Публикации: 232
  • 5Strike админ
    • Профил
    • 5Strike
Re: пушър на ярост
« Отговор #1 -: Септември 06, 2013, 03:07:11 pm »
Като активира умението, пушъра остава без броня. Бронята му се умножава по 2,5 и се прибавя към щетите му.
"Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life." - Terry Pratchett

wosh1997

• Старши лейтенант
  • Публикации: 189
    • Профил
« Отговор #2 -: Май 31, 2014, 03:22:07 pm »
Точките от нивото на живот от скрити търсиш фенери 1 аптечка и 1 часовник,може и 5 фенера и 1 аптечка/часовник и от скрити търсиш 1/5 брони,успешен и живот,от уникални 1/5 живот,брони,успешен,бронежилетка и бокс.

bulhack

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
« Отговор #3 -: Юни 08, 2014, 05:58:55 pm »
лол какви професионалисти сте станали чак се плаша :)
Не знам защо се целите в старите стратегии а не измислите нещо ново и объркващо пушера е доста силен войник стига да знаеш как да го ползваш макар, че аз лично никога не съм го харесвал и винаги е бил в резервите ;) Има толкова нови уникални който допадат на пушера така, че да стане истинска машина и да е неуловим. Всъщност последния войник който бях тръгнал да създавам преди отказването ми от играта беше именно пушер на 1-во умение и да ви кажа беше злобна машина още преди да е завършен ;) Нещо като любимия ми снайпер Thief който не знаеше какво е ловкост и се подиграваше на противници с по 20к ловкост :)

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #4 -: Юни 08, 2014, 07:57:30 pm »
Тук се бъркаш :Д До колкото се сещам чак към края на генезис имаше гунер с 19 500 ловкост и 1-2 рунера май с по 18 000-19000 :Д и то на 1100 ниво по точно гънерът беше на алехин :Д А това с пъшер на ярост дойхде от последният сезон когато почти 50% от играчите направиха пъшер на ярост и аз и държах 10-12 място само с него  за 4 месеца почти :Д

bulhack

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
« Отговор #5 -: Юни 09, 2014, 03:57:12 pm »
няма да споря за глупости не намирам битки от стария сезон за да ти покажа за какво става дума
И снайпера ми беше единствен в играта който имаше 5/5 оптика за това не знаеше какво е ловкост ;) точките му бяха вдигнати само на щета и заковаваше всеки противник :) но какво да ви кажа вие сте професионалисти няма смисъл да ви уча :) радвайте се, че господа админите са пуснали опция шпионаж иначе винаги щеше да бъдете ботове не че сега повечето не са ;)

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #6 -: Юни 09, 2014, 10:08:05 pm »
Не казвам че е няма 20 000 успешен казвам че тогава нямаше човек с 19 000 ловкост :Д

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #7 -: Юни 14, 2014, 03:27:59 am »
   Здравейте! Не виждам защо, някои хора искат все да се заяждат и опонират, на всяка цена на останалите!
 Да си кажа и аз мнението за пуша на ярост. Аз няма да казвам, какъв добър пушър съм имал, в един или друг свят от играта, а ще поразсъждавам малко върху силните и слаби страни на пуша на ярост!
    Както спомена Казейши в горния си пост, когато направи умение, пуша на ярост умножава броните си по 2,5 и ги прибавя към щетите си! В този случай обаче, той остава без брони, което е негова слаба страна и започва да поема щетите нанесени му от противниковите войници само с живота си. От тук следва логичния извод, че пуша на ярост трябва да има достатъчно живот, за да издържа на атаките на противниковите войници и уникати, които да му възстановяват живота. Трябва задължително да му се купят уникатите: живот, брони, аптечка, коса, жилетка, успешен изстрел или оптика/ в зависимост от уникалните умения на скритите предмети, някои от изброените уникати може, да се подменят с други, но задължителни са живота, броните и аптечката. Относно скритите предмети добра комбинация е например - 2 часовника, 2 С4 и два фенера/ или 3 часовника, фенер, молотов, клещи ! Целта при комбинирането на скритите е такава, че умението на пушера, да стане над 200/ за да не го лови антиколбата от лабораторията и винаги да прави умение/, трябва му колкото се може повече броня, тъй като той нанася щети предимно с нея, трябва му и успешен изстрел, тъй като в противен случай няма да може да цели войници на ловкост. Според мен, най-добре е, точките от нивата да се слагат на живот, тъй като този негов стат, се увеличава с най-много единици.  Желателно е, зад пушъра, да стои и медик, с колкото се може повече умение, който да му възстановява живота!
  Аз лично само веднъж съм правил пушър на ярост, в свят 2, повече харесвам първото му умение " удар с щита ", считам, че то е по-ефективно!  За да се получи добър пушер на ярост, трябва повече ресурс, затова препоръчвам, на играчи които нямат много опит в играта, първо да направят пушер на умението "удар с щита", по-лесно се прави такъв, а като натрупат опит в играта, може и да се пробват да направят и такъв на ярост!
    Надявам се съм бил полезен със съветите си, няма универсална рецепта за развитието на определен войник, на някое от 2-те му умения. Има принципни положения за развитието на всеки тип войник на някое от 2-те му умения и за да стане добър той, е задължително те да се спазват, останалото е до известна степен късмет при намирането на точните умения към скритите предмети! 

pokera

• Лейтенант
  • Публикации: 132
    • Профил
« Отговор #8 -: Август 08, 2014, 09:02:55 pm »
от скука ли или не знам от кво ма ша лепна и аз един коментар за пуш на ярост .
Булхак правилно си спомня, че беше направил добри войници и открил не лоши стратегии, но забравя, че имаше двама играчи които с около 100-150 нива под неговите наемници го биеха само с пуш на ярост /правилно сте прочели 100 -150 лвл на долу, тогава нивата се вдигаха лесно,  нямаше часовник, ной голямата гнус дето фалира играта/, та играчите с тия пушове бяха antonz и DEALER,   с какво бяха тия пушове по-различни?
много лесно правиш пуш на ярост без умение за да не пада бронята с много успешен и щети, възможни са интерпретации за скрити и уникати.
ПС: Ако некой се сети да махне часовника нема да е зле , може и да върне някой друг играч в прекрасната но умираща игрица....
I think everyone should own six guns, even though I don't own any.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #9 -: Август 08, 2014, 10:06:15 pm »
Внимавай какво говориш че казето да не те заглуши или банне от форума :Д Че мене ме е заглушил за дето правя темите с предложения за обновления в другият форум  :Д
« Последна редакция: Август 08, 2014, 10:08:30 pm от wosh1997 »