Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Извинение  (Прочетена 638 пъти)

Kazeshini

• Администратор
  • Капитан
  • Публикации: 232
  • 5Strike админ
    • Профил
    • 5Strike
Извинение
« -: Септември 24, 2013, 01:09:55 pm »
Привет, командири.

С тази тема аз, Kaze, в качеството си на администратор във 5Strike, поднасям официално извинение към играча BETZIKA® относно войната, проведена на 31.08.2013г.

Моята работа понякога изисква да се поставя на мястото на един от вас, играчите на 5Strike. Това ми помага да придобия вашата перспектива и да я използвам като фактор в решенията, които ми се налага да взимам всеки ден.

Участието ми в тази война беше начин да придобия тази перспектива и това беше единственото ми намерение.

Сега, обаче, осъзнавам колко грешен и некоректен бе този начин спрямо този играч и всички останали участници от въпросната война.

Също така, благодарение на този казус научих и за негативните реакции, предизвикани от новите ботове в играта.

Първата поява на „нациите“ беше в класацията и е предизвикала много негативни чувства у някои играчи. Това възспира ефекта на събитието, който аз и колегите желаем да предизвикаме.

Затова нациите вече няма да се виждат в класацията, но все още могат да бъдат намерени с търсачката в играта или с линковете в блога.

Създаването на събития включва много проучване на играта и нейните механики.

Това понякога води до грешки, но намерението ми винаги е било само едно – в полза на вас, командирите на 5Strike.

Поздрави от офиса,
- Kaze
"Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life." - Terry Pratchett