Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Непобедимите !А дано ама на дали.  (Прочетена 2498 пъти)

асенката

• Ефрейтор
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
Непобедимите !А дано ама на дали.
« -: Ноември 09, 2013, 12:27:34 am »
След 3 месеца тотално превъзходство на клан eQuilibrium се появи равностоен противник който толкова много желаха през цялото време. Коментарите от страна на eQuilibrium бяха от всякакво естество: "мишки", коки не ставаа за лидер,дилар:"аз съм най добрия лидер " и др. Господа от eQuilibrium ние сме тук и Ви предизвикваме! Вие къде сте?

П.С. Моля пичовете от eQuilibrium като никсаниксан1 да не се засягат! Поста е спецялно към "падааря" Дилър и о....е буре77 и 5струйка.

http://prikachi.com/images.php?images/153/6736153g.jpg
« Последна редакция: Ноември 09, 2013, 12:55:31 am от асенката »

асенката

• Ефрейтор
  • *
    • Профил
Re: Непобедимите !А дано ама на дали.
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2013, 12:31:41 am »
Започвам да си мисля ,че клан eQuilibrium са разчитали единствено на Ansiano който вече е част от Shock. Буре77,5струйка на негов гръб ли се правихте на велики? Моля Ви отговорете! Ни ум ни дума от Вас кат падате.

corg1

• Редник
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2013, 09:34:03 am »
Започвам да си мисля ,че клан eQuilibrium са разчитали единствено на Ansiano който вече е част от Shock.

Мухахахахаахахахахах дръжте го този ценен играч, че без него сте загубени  ;D

Господа от eQuilibrium ние сме тук и Ви предизвикваме! Вие къде сте?

Ние сме в класацията на клановете, ако не си поглеждал там, сега е момента -http://bg.5strike.com/bg/ladder/clans

pokera

• Лейтенант
  • Публикации: 132
    • Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2013, 09:40:36 am »
Чакай да сметна - колко четири месеца ли трябва да ни биете за да сте първи в класирането?
I think everyone should own six guns, even though I don't own any.

асенката

• Ефрейтор
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2013, 10:53:27 am »
Не виждам логика в отговорът Ви! През цялото време се мъчим да съберем клан който да е достатъчно силен за да се изправим срещу Вас, защо? Вие се предадохте без бой, но все пак аз имам надежда за Вас ,че ще стегнете редиците си. Един съвет към Дилъра, трябва да вдигнеш морала! Не на собствените си наемници а морала на клана,това прави добрия лидер.

Gamena

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2013, 02:53:42 pm »
asenkata toq post mi se vijda leko kompleksarski, 1-vo ne e sled 3 meseca i polovina a 5 meseca i polovina t.e sled polovin godina napravihte ne6to , za koeto bravo! no prez tova vreme igrata umrq i ve4e nqma smisal da se vkarvat pari kadeto igraqt ima nqma 40 4oveka na krast, pojelavam vi uspehi i samo pobedi da vidi6 kakvo e da trepi6 samo botove kakto nie pravihme poslednata polovin godina trapkata umrq horata iz4eznaha ... sega pone v novia 5strike ima pove4e aktivni i igrata e ravnostoina no tam nqma gratis gold .otnovo uspeh s va6ia clan

THE AVATAR

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2013, 09:58:25 am »
Гамен, значи бяхме сигурни,че ще използвате новия сървър като оправдание за това че се скатавате като мишоци, мисля,че няма кой да заблудиш с тези приказки!

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2013, 01:34:51 am »
    Какво скатаване бе Аватар ли си, снимка ли си, на мен лично ми приличаш на малко дете, което се крие зад полата на майка си! Ако на теб победата в играта над нас, ти е била фикс идея, повечето от нас имат много по-важни житейски проблеми за решаване, от това да се доказват в някаква си игричка! Виж си първо слабите войници, после направи си справка, колко десетки са загубите на клана Ви от нас, трето в момента Анисано е при вас, попитай го колко пъти ни е зареждал злато и по колко и сами ще си отговорите дали това е причината / по-смешен коментар не бях чел /, да загубим! И да, бихте ни няколко пъти, не без помоща на този същия играч и поради факта, че някои от нас почти се отказаха, то от толкова чакане да се наканите, играта им стана безинтересна. Не сме се предали без бой, той тепърва предстои, но единствено и само, ако предвид на ситуацията, админите се вслушат в исканията ни. Тогава първата епична според вас война, ще ви се стори като загрявка!
     И аз подкрепям Крис в мнението му, че е безсмислено да наливаме пари в умираща игра и то за какво, да ви набием веднъж, та ние сме го правили десетки пъти!
    Питай някои от съотборниците ти, които са били в СС, в свят 2, последния месец от сървъра, какво се случи - след над 20 поредни победи над доминиращия до тогава клан на "Змиите"? Тук ситуацията много ми напомня тази от тогава!
    И тази игра си има класация при клановете, Дилъра е прав, че хипотетично поне 4-5 месеца ще ви трябват, да ни изпреварите!
    Асенка,/не те знам кой си в играта/ сега мисля, че получи отговор на въпросите си, надявам се да намериш логиката, която си търсел! А с втория си коментар "  Един съвет към Дилъра, трябва да вдигнеш морала! Не на собствените си наемници а морала на клана,това прави добрия лидер ", по твоята логика излиза, че това което сме твърдели месеци наред е било самата истина "...коки не става за лидер... " - той така и не можа да ви вдигне морала месеци наред, не на играчите, на клана ви.  Трябваше при вас да дойдат двама от старите хардкор играчи, че да ви вдигнат морала и да ви отворят очите за това как да си развивате войниците! 

ppppp

• Ефрейтор
  • *
  • Публикации: 25
    • Профил
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2013, 01:07:59 pm »
дайте да не се караме а да сме единни в позицията си. аз лично много щше се зарадвам ако ни дадат причина да продължим и вие се амбицирате да отвърнете на удара, буря. аз съм ррррр

THE AVATAR

• Доброволец
  • *
    • Профил
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2013, 01:41:42 pm »
Найстина нека не се караме, сега трябва да сме единни, а по повод никът ми, пиши в речника аватар и ще разбереш,че има и друго значение освен на снимка :)

асенката

• Ефрейтор
  • *
    • Профил
« Отговор #10 -: Ноември 16, 2013, 02:45:15 pm »
Буря77 не мисля ,че точно сега е времето да отговориш на поста ми. Аз съм rzamen. И моля те разбери ,че това което си мислиш в главата не е реалността. 

ALHIN

• Редник
  • *
  • Публикации: 16
    • Профил
« Отговор #11 -: Ноември 16, 2013, 08:37:18 pm »
Говоренето може да ни навреди или да ни помогне, но винаги показва истинското ни “аз”. Искаме ли да кажем нещо с думите си или просто си правим вятър на устата ?Кога ли ще се научим да чуваме и слушаме?И последен въпрос -това ли е темата и момента ,в който трябва да пишете и да се държите като хлапаци ?

toropov

• Редник
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #12 -: Ноември 19, 2013, 08:16:33 pm »
сетихте се вие equilibrium да ревете на админите , а като мачкахте наред мълчахте нали??? и се кефихте на победите си и колко сте велики ама сега няма кой да ви зарежда златце , избяга ви златната рибка и ви виснаха носовете , така е след като си бил арогантен през цялото време няма как сега да получиш нужното уважение , съжалявам ама е така момчета , и защо само на вас се намери някой да ви зарежда злато ??? и то не само по 50 ами виждал съм и по 250 как се вливат !!!админите да обърнат внимание на ТОВА нещо , поздрави от един играч вкарал само 1 смс от 6 лева и играещ за удоволствие без да обижда и накърнява достойнството на други играчи :)

THE AVATAR

• Доброволец
  • *
    • Профил
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2013, 10:16:23 am »
Кажи им го Торопов, понеже ако някой от нашия клан си отвори устата, става веднага комплексар и надувка,която "много скоро щяла да падне от високо"

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #14 -: Ноември 23, 2013, 01:52:41 am »
    Когато се повтори една лъжа 100 пъти, то тя става истина, затова не спекулирайте със слуха, че Анисано ни е зареждал постоянно злато, това са приказките на хора, които не са вложили и лев в играта, хора които толкова много са бити от клана ни, че единствено и само заради това сега разпространяват неверни слухове! Но някои са вложили и то не малко, всеки  си решава, колко може да отдели за играта и дали въобще може да отдели средства!
    За да не продължават тези спекулации, призовавам Анс, да сподели тук, колко и кога ни е зареждал злато!
    И тъй като  съм разполагал с паролата на профила му месеци наред, аз също знам колко пари е вложил той в играта и как!
    Ще го кажа само веднъж и повече няма да коментирам безпочвени слухове!
    На мен Анс, ми е заредил 4 СМС-а по 250 злато за една от войните и още 3 СМС - а, 750 злато, в първата война, в която загубихме от Шок, като това беше направено умишлено, само и само да натрупам повече награда за бъдещия му клан, като той самия почти не направи точки. Това е капка  в морето, в сравнение с ресурса, който съм вложил в играта и то не по някакъв друг начин, а чрез зареждане от трезора! 
    Да Анс беше една от причините да загубим въпросната война, но не единствената, саботирането на войната от самия него и напразните обещания, че ще прави точки и то много вечерта, накараха много от играчите ни, да си вложат и последното събирано с месеци злато от играта! Това в съчетание на липсата на ключови играчи на клана беше достатъчно, за да загубим войната!
    Още веднъж призовавам Анс, да заяви публично, дали ни е зареждал злато, освен в гореописаните два случая!
    На практика, той е зареждал много повече ресурс на играчи от Шок, включително и в първата загубена от нас война!
    Анисано, ни е навредил много повече отколкото е помагал на клана ни, а той много добре знае ние какво направихме за него и в частност аз! В случаи когато не е имал възможност да играе, аз съм му печелил много повече ресурс, чрез точки от войните, отколкото ми е зареждал!
    А как точно е зареждал Анисано, е това е мистика, на която дори и аз самия не мога да отговоря, а и да мога, не искам!  Истината рано или късно ще излезе наяве!