Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Бъг с разпределението на точките от нивата!!!  (Прочетена 422 пъти)

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
    Здравейте на всички!
  От вчера 04.10.2014 г. има бъг при разпределението на точките от нивата! Статовете, на които качваш точките, не само че не се УВЕЛИЧАВАТ, а точно обратното, НАМАЛЯТ! 
  Случайно или не, бъга се получи след една словесна тирада с профил от клан " Пастетроника ", " Дивака 961 ", който на шега или на сериозно заяви, че е админ, пишещ от профила :o!
     Оправете си нелепия бъг!
    http://prikachi.com/images.php?images/976/7644976V.png
    http://prikachi.com/images.php?images/977/7644977k.png
   Точките от ниво 404, ги качих на стата живот, а вместо да се увеличи той, намаля стата успешен изстрел!!!
 Същия проблем се получи снощи и при разпределението на точките от ниво на ръна ми и днес на гъна ми. На гъна вместо да се увеличи стата живот, той намяля с 10!!!
   Без коментар!

BETZIKA®

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
Re: Бъг с разпределението на точките от нивата!!!
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2014, 02:28:15 pm »
Наистина и аз забелязах бъг тази нощ - 4 срещу 5 октомври, но го открих на друго място - при формирането на точките в класацията на клановете. На клановете, които бяха на трето и четвърто място и бяха във война предишното денонощие, не отчете правилно точките. Вместо да отнеме една точка на клана, който е на трето място и да даде една точка на клана на четвърто място, и на двата клана бяха присъдени по една точка за победа. Така вместо да се изравнят по точки, се запази между тях разликата от две точки.
Що се отнася до втората част, дивакът961 е мой споделен акаунт и никога не съм заявявал от там или от основния си акаунт, че съм админ! това е измислица, разпространявана от група играчи от клана ЕQ. Ето и последното доказателство от тази нощ -  bulhack12 часа: leka noshto g-n Admine neka vsichki razberat che si adminche. Така че по-внимателно с обвиненията! Хубав ден на всички!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2014, 10:12:59 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/739/7646739O.pnghttp://prikachi.com/images.php?images/741/7646741O.png - виждате ли разликата след слагането на точките от нивата на спец. щети и успех, извън всякаква логика!!!И това е само на моя профил ми се струва?!?!?!
    Каква е идеята, доколкото разбирам, други профили нямат такъв проблем, ако искате да ме откажете да играя, това е най-грешния начин! Ще ме амбицирате и ще ме накарате да си потърся правата, там където трябва! Продавате некачествен търговски продукт по смисъла на Закона за Авторското право и сродните му права!
    Оправете си бъга, за да не си тровим нервите взаимно, това не е предупреждение, приемете го като съвет от приятел! Поне на този етап!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #3 -: Октомври 06, 2014, 02:02:55 pm »
   Тъй като не се изразих правилно и явно не бях разбран от някои играчи в горния пост, правя някои уточнения!
   Виртуална търговия - търговия, при която субектите и обектите на търговски отношения са виртуални.
   Игрови виртуални продукти  - нематериални обекти, които се закупуват от потребители на социални мрежи, виртуални светове и онлайн-игри. Виртуалните стоки могат да се използват  само в специфична виртуална среда, като съответно нямат материална ценност в реалния свят.
    Интернет търговия - процес на покупко / продажба на стоки или услуги (цялата търговско/финансова транзакция или нейна част), която се осъществява по електронен начин с използване на Интернет технологии.
    Виртуална търговия - процес на покупко / продажба на цифрови стоки или услуги, която се реализира изцяло в рамките на Интернет.
    Липсваща информация за наименованието и адреса на търговеца: търговците са длъжни да посочват на уебсайта си своето наименование, пощенски и електронен адрес, за да могат потребителите да се свържат с тях в случай на нужда! На сайта на " Геймрил "АД, информацията за обратна връзка не е изцяло актуална! Ограничили сте я до минимум, или защото нямате желание да решавате проблемите на играчите в играта / което е ваше задължение /, или защото сте некомпетентни. Аз лично мисля, че е първото!
    Играта се предлага на потребителя за забавление и той я ползва по собствено желание. С влизането в играта и създаването на акаунт, потребителя приема общите условия. Поради създалата се неизправност от бъга при разпределението на точките от нивата/ интересно, е че бъга, е само при мен /, като потребител, не мога да използвам предлагания от вас продукт по предназначение.
  " Геймрил " АД предлага електронна услуга, по смисъла на интернет правото. Естествено всеки може да я ползва безплатно, но потребителите, които получават платена услуга, с право могат да си потърсят правата за некачествения продукт предлаган от Вас.
    Така наречените Ви - „Общи Условия”, в цялостта си, не са издържани правно и всеки адвокат по интернет право, запознат с материята и европейските директиви, при създала се необходимост, би могъл да ви осъди.
  Според Общите условия на играта: " Организаторът се задължава да сътрудничи на потребителя до изясняване на проблема, но не е длъжен да го компенсира при проблем извън неговата система ".
  С действията си през последните месеци, многократно "Геймрил" АД, като собственик на играта, е нарушавал правата на играчите, в ролята им на потребители, на предлагания от тях търговски продукт, който е длъжен да предоставя в изправно техническо състояние / съдържание, когато това е във възможностите му!
  Според същите Общи условия: " Играта се организира и провежда в съответствие с настоящите общи условия (“Общите Условия”). Няма други условия или правила, които да са приложими към Играта".
    Явно специализираните нормативни актове в областта на интернет правото и електронната търговия, не са меродавни за организаторите на играта!!!
    Не е необходимо да  си създаваме взаимни излишни нерви! Оправете ми бъга с точките своевременно, при непредприемане на действия от ваша страна, имам право да сигнализирам КЗП / Комисията за защита на потребителите /!
    Хубав и ползотворен ден на всички играчи и на админите, които се надявам да прочетат този пост!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #4 -: Октомври 07, 2014, 11:47:43 am »
    Благодаря на админите, че оправиха бъга с точките! Статовете от разпределението на 10-на точки от нивата ми намалиха малко статовете вместо да ги увеличат, но здраве да е, :Д!  И дано комуникацията м/у играчите и админите започне да се подобрява, че сега не е на необходимото ниво!
    Хубав и успешен ден на всички  :)!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #5 -: Октомври 12, 2014, 02:08:53 pm »
  Бъга с точките отново се появи и доколкото разбирам, е само при мен! Друг няма такъв проблем, а съм говорил вече с 10-на играча, как може играч 391 ниво с 4 бонуса ловкост, като му разпределиш 2 точки от нивата на стат ловкост, тя да намалее с 5, вместо да се увеличи??? Проблем с точките от нивата, на мой играч нисък левъл  няма, бъга е само при основните войници!
    Ако мислите така да продължаваме да си пишем по форумите и то за бъгове само при мен, доколкото виждам, няма да я бъде!
   Оправете си бъга, играете си с търпението на играчите, а това е само във ваша вреда!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #6 -: Октомври 12, 2014, 02:12:39 pm »
  Бъга явно, е само при стата ловкост, със стата живот няма бъг, всичко си е ок!

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2014, 02:45:48 pm »
    Бъга не е е само при стата ловкост!
    http://prntscr.com/4vev7z- преди
    http://prntscr.com/4vevca - след
    Някой да ми обясни, как с 3 бонуса умение на медика, стата умение вместо да се увеличи, той намаля с 3,8, само от разпределението на 2 точки от нивото, 1 еденица стат?!?!?!?!?!?