Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: ШОК-МАК- 15.03.2015 г.  (Прочетена 689 пъти)

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
ШОК-МАК- 15.03.2015 г.
« -: Март 16, 2015, 12:29:13 am »

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
Re: ШОК-МАК- 15.03.2015 г.
« Отговор #1 -: Март 16, 2015, 10:01:13 am »
Ето я и първата война след обединението на " Шок "с "Еквалибриум" с/у "Легендите"! То не бяха закани, то не бяха високопарни изказвания от страна на играчите на "Легендите", как са детронирали "Шок" след оная позорна война, в която чрез измама с помоща на "великия" лидер Владимир Нешев, който играеше и от двете страни, легендите успяха да измъкнат победата на "Шок" последния час!
    Е бива ли такова нещо, това ли е великия новосформиран клан "Легендите", та те само при вида на клана "Шок" в сегашния му вид и  си изуха гащите и някои си скриха войниците още първите 20 минути след началото на войната! Срам!
    А веднага след войната Нешев излезе от клана заедно с другия навитак Валдемор! Към днешна дата някой да влезе да види, в какъв състав е клан "Легендите", пръснаха се като пилци, едва след втората война с/у "Шок"!
    Не пиша горното, за да се заяждам, а за да осъзнаят играчите на бившия клан "МАК"-"Легендите", че оная позорна война я спечелиха с измама и да не се хвалят с това, а да се засрамят!
   Според някои играчи в играта, обединението на "Еквалибриум" с "Шок", е убило играта, дали?
   Веднага след като "МАК" "победиха "Шок", тъй като им беше ясно, че втора победа няма как да вземат, след като наредените профили на вдовицата и  вълка вече не са в "Шок", а и  Албинос си взе отново профила и си играе титуляра, Нешев и сие започнаха, да агитират играчи от различни кланове, да ходят при тях, да се подсигурят за бъдеща война с/у "Шок"! Сред агитираните играчи бяха и много от клана "Еквалибриум"! Някои ме укоряват, как сме се събрали с/у вечния си враг в играта! Е какво , да стоя отстрани и да гледам как някой се опитва да разедини клана  ни ли? Да, ама не! М/у клановете "Еквалибриум" и "Шок" винаги е имало съперничество и нерядко са прехвърчали искри, но винаги сме се уважавали като играчи, да не говорим, че някои от основните играчи там в момента са бивши наши!
   И от двата клана винаги сме мразели  долните интриги и некоректни постъпки и писания, от страна на определени играчи, за което единствения термин, който ми идва на ум е "мъжка курва"!
    Ако някои са се обидили от горе написаното, имало е защо, вината си е тяхна, да се сърдят сами на себе си!

bulhack

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 16, 2015, 10:19:57 am »
След като вече разбрахте каква е случката с прословутата война създадена от хора които си нямат ни най-малка представа от играта и си крият войничетата след 5-тата загуба аз не смятам да коментирам войната или играта им като цяло. Правя този пост с една единствена цел:
Да благодаря публично на момчетата от eQuilibrium и стария наш познат от Разор o_O както и младия играч който много бързо набра скорост APT че се присъединиха към ШОК. В ваша помощ момчета и с помощта на играчите на Шок ние създадохме непробиваемата машина която надали някога за в бъдеще някой клан ще опита да пребори.
А другото което искам да кажа и се отнася за хората извън клана Шок:
Не е важно колко злато имаш във една война важно е срещу кого го използваш.

Лек ден на всички и всичко добро.
« Последна редакция: Март 16, 2015, 10:27:28 am от bulhack »

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 16, 2015, 10:28:41 am »
 Коментара ми трябваше да е в другата тема за войната на 13-03-2015 г. , но и двете са във форума, мисля че не е проблем, да влезете и да я видите, като решите!

wosh1997

• Старши лейтенант
  • Публикации: 189
    • Профил
« Отговор #4 -: Март 16, 2015, 11:03:38 am »
Бъдещето никой не може да го предзкаже бул :) Не е сигурно кой ще почне и кой ще спре да играе такаче това са силни думи да казваш че едвлаи някой щял да се опита да пребори...
Непобедими кланове и играчи в играта никога не е имало и едва ли ще има.
Ако погледнете снимките които е качил бурята ясно се вижда че 2-3 човека от шок правят точките  а останалите идват от новите попълнения и останалите чакат на техен гръб да се вади войната заради това и изгубиха шок как можаха аватара,никсана и янивата в прословутата война да направят по 4-5 к точки а манита ппп и албиноса под 2к?
Да приемем че ппп го е нямало албиноса е дошъл по късно но останлите които бяха на линия не направиха много и точно заради това се загуби аз злато нямах имах 400 бонус и 450 налично което го използвах и ми остана само 9 още преди да почнат да бият мак просто едни хора чакаха на други хора. нищо лично но манита ме обвини че заради малкото ми точки в мамата и заради точките от лош1997 сте загубили,ако той беше направил колкото мен щяхте да биете просто нямахте никаква организация изчакахте да ви настигнат  и да ви намалят разликата от 5000 точки сега недейте да кзвате ако не бил нареден вдовицата нямало да бият ами то ако погледнем само помко не редил ако и другите от шок не бяха редили дали щяха да имат по толкова загуби и обратното ако някой хора не бяха редили от мак дали и те щяха да имат оп толкова загуби?И манитата ми беше казал че очаквал някой да ги бие като аз влязо б шок ем аз ако знам такова нещо едвали щях да давам на противника да ме изравни по точки :) а и нека не се обиждаме ако ще пишете нещо нека да е нормално с обиди всеки може :)

bulhack

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #5 -: Март 16, 2015, 11:22:29 am »
Когато казвам силни думи мога да застана зад казаното. Относно написаното горе ще ти го поясня и дано го проумеете, че вие или сте разногледи или на черното казвате че е червено.
Да започнем с това:
Ако профила The BLACK WIDOW стой с титулярите си дори да не участва във войната да не прави точки за нас вие бихте ли направили 5к точки срещу него. Кои от вас могат да го победят ако не е нареден или не е с каските на полето ? Ако премахнеш загубите на този профил щеше да разбереш, че изобщо нищо не сте спечелили а напротив ние ви водим с едни 4-5к което си е доста добра цифра имайки в предвид резултата или иначе казано 1/6 от резултата. Надявам се най-накрая жалките ви мозъчета да проумеят цифрите и да разберат какво са спечелили. Дори предателя Нешев си призна, че той е предал войната !!!

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #6 -: Март 16, 2015, 11:41:12 am »
Добре де ама ко примерно ти имаше 3-4 к точки маинтата помко нямаше ли да биете? ти каза че до 18 си ти били спрели тока е добре за 2 часа могат да се направят повече от 4к точки това от личен опит го знам.
http://prikachi.com/images.php?images/756/7986756E.png
Таз война е същата павката Оо и торопов са си оставили титулярите ги бият но просто точките не сам им помогнали на ридик и то защото МАК имат повече хора с по повече точки.

ULTRABOTEV

• Редник
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #7 -: Март 16, 2015, 01:24:54 pm »
С малка разлика в точките най-много боли нали, бул! :) Само, че теб те нямаше през повечето време което си е твой проблем, и на теб могат да ти търсят сметка клана ти :)

apt

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #8 -: Март 16, 2015, 03:53:01 pm »
още малко и ще живне този форум :Д

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #9 -: Март 16, 2015, 06:11:08 pm »
ем то да живне лошо нема :Д

NESHEV84

• Редник
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #10 -: Януари 24, 2017, 09:01:06 pm »
ВСИЧКИ КОМЕНТИРАЛИ ТАЗИ ТЕМА - Мляко от кокос за вас, направо от извора  ;D

бурия никсън аватар булак апт и всички членове на КЛАНОВЕТЕ : Еквалибриум, ШОК и Бастердс ще сте винаги отдолу вече  ;)  както казваше blademaster за мен: царя, владетеля, великия и неповторим лидер,фараона NESHEV84 ви го казва  ;D

dydena1

• Сержант
  • **
  • Публикации: 49
    • Профил
« Отговор #11 -: Януари 27, 2017, 10:11:25 pm »
Ти май на сериозно си се взел :Д май не ти е ясно, че сте там защото ни писна от скучната игра на върха, Толкова се отегчихме от липсата на конкуренция, че даже спряхме и с играта и ви подарихме първото място. Ако сега бяха тука всички тези играчи с които се бъзикаш нещата щяха да са други, колкото и злато да имате нямаше да ви стигне да си запазите първото място. Осъзнайте се малко и слезте на земята и недейте вита в облаците, май сте забравили от къде тръгнахте!

NESHEV84

• Редник
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
« Отговор #12 -: Януари 28, 2017, 06:47:18 pm »
Разпаднахте се от страх че ще ви бием всички го знаят само на приказки сте големи!
Както и ви взимах турнирите МАКАР че никсъна и другите казваха че това няма как да стане!
Айде от кога чакам да се съберете да ни покажете там каквото ще ни показвате....:)
Яжте и пийте мляко от кокос и тихо там
Дудена като се научиш да ме биеш тогава ми говори ок  ;)

bulhack

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #13 -: Януари 29, 2017, 08:39:39 am »
Попитах те в играта : Казаното от теб отнася ли се за мен ? " Не ти винаги си бил самостоятелен играч"
Ок, но ще си позволя да коментирам. Повечето от хората които си изредил са прекъсвали или изобщо са спрели играта. Клана Шок се разпадна поради загуба на интерес към играта. Първо нямаше админи които да раздават спечелените награди от турнирите. Както всичко друго което правим ежедневно и се повтаря всеки ден то омръзва и почваме да губим интерес към него. Теб ти е интересно защото може би за първи сезон си титуляр в играта и клана ти е титуляр. Лично аз съм изгубил този интерес още от свят 1. Играта е променена по-много тъп начин а именно така че клан които се опитва да пребори титулярния клан или трябва да налее много злато през трезора или трябва да събира злато минимум 2г за да опита. Преди не беше така. Всеки един активен клан с активни играчи можеше в рамките на месец, два да събере ресурс и да опита преврат.

Може би ако има нов сезон на играта и я нулирът тогава ще разбереш думите ми. За сега мога да ти кажа ти си царя в тази игра, но не забравяй че понякога "шута" на царя става Цар !

rb77

• Старши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #14 -: Януари 29, 2017, 09:56:47 pm »
  Владо, млякото от кокос го обичам много и го пия редовно, в истинския смисъл на думите, а не в пошлия  и вулгарен смисъл, в който го употребяваш ти! Що се отнася за турнирите, точно когато ти ги взимаше, тия играчи на които които цитираш думите, не играеха вече! В тази игра, най-големия проблем, който винаги е дразнел по-голямата част от играчите, е бил, че едни играчи са се облагодетелствали по един или друг начин от промените в играта, даже  някои от тях са били за точно определени играчи! Когато ние взимахме турнирите, наградите от  тях бяха 4 пъти по-малки в сравнение със сегашните!  Защо не компенсират взелите призовите места при намалените награди и нещата да са равнопоставени? Питам и отговор не искам! Лесно е да се правиш на голям играч и лидер на клан, при липса на конкуренция! И бъди спокоен, не само Дудена ще се научи да те бие, :Д!
   А с написаното от Булхак съм на 100 % съгласен! Играта отдавна не е това което беше, как да задържиш интереса дори и на новите играчи при тая отчайваща активност в сървъра и през 2-3 дена войни с много по-силни кланове и играчи! На този етап, ако наистина се мисли за доброто на играта и за развитието и, рескането е единственото нещо, което може да съживи сървъра!