Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Анкета

Гласуване

За
5 (50%)
Против
2 (20%)
Не виждам смисъл
3 (30%)

Общ брой гласове: 10

Автор Тема: Предложение  (Прочетена 593 пъти)

wosh1997

• Старши лейтенант
  • Публикации: 190
    • Профил
Предложение
« -: Април 04, 2015, 04:17:32 am »
Така момчета и момичета преди време нашата част предлагаше на шок да се разделят да има интерес в сървъра и дудена беше казал че като бием шок да го обмисляме и да говорим.Така бихме ги но ще има още 1 война която ще реши спора между наси и  нека ви предложа 1-2  дена след войната да се разделим шок на 2 и ние на 2 и да приемем по слаби играчи да направим по 10-11 човека клан да се върне интереса малко в играта и да се даде възможност на по слаби играчи да станат силни.
А и да спрем по силните играчи да играем в по слабите турнира през мултита да взимаме значки и да оставим на наоводошлите да се докажа и ти да се развият в един вид да си станем админи и да направим интересни войни в началото може да се редуваме ако искате може и да си се бием.
Това ние ще го приемем само ако и шок са съгласни и си държим на думата така и пак повтарям че след следващата война между терминатори и шок защото тогава на 100% ще се реши кой е най силен. :)
« Последна редакция: Април 04, 2015, 04:23:25 am от wosh1997 »

hack_on

• Редник
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
Re: Предложение
« Отговор #1 -: Април 04, 2015, 04:21:14 am »
аз съм напълно за и съм сигурен че всички от нашата страна ще ни подкрепят дано да се съгласите и вие все пак това е игра и важното е да се забавляваме а не само да се дразним и да се караме за глупости макар че без тях няма да е интересно :)

profi_man

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 04, 2015, 10:50:02 am »
Твердо За.Трябва промяна в играта.Иначе си заминава.Трябва да намалят клановете или да се увеличат участниците във войните

ULTRABOTEV

• Редник
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 04, 2015, 11:58:28 am »
Не че съм песимист, ама просто това няма как да стане. Шок да се разделят това май и играта няма да го доживее, ако някой не ги накара да се разделят. за да се усъществи идеята трябва повечето силни играчи да са съгласни, а аз не вярвам някой от Шок да се съгласи честно казано, пък дори и някой от нас :)

hack_on

• Редник
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #4 -: Април 04, 2015, 12:22:04 pm »
 не е така ултра всичко може да стане ако се разделим на 4 клана има играчи които играят самостоятелно или по 3ма най много в клан и искат да се развиват но просто не могат

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #5 -: Април 10, 2015, 09:55:56 pm »
   Играта си заминава, но не заради силните кланове в нея, а заради липсата на админи! Не веднъж сме се опитвали да си направим играта, по-интересна, но без хората които поддържат играта, това няма как да стане! Да сме си станели админи, по смешно нещо не бях чувал Уош!
    Това което предлагаш, явно не сте го обсъдили в клана ви, а си е твоя инициатива някаква! Явно има и играчи в клана ви на различно мнение! Решете го всички в клана си и едва тогава пиши от името на клана, а не както по-горе казва Хак Он, че е сигурен, че и останалите от клана ви ще са съгласни! Как можете да сте сигурни в нещо, което даже не сте го обсъдили вътре в клана си и не сте стигнали до  единно решение, а го предлагате на останалите!
    Интересни неща ти хрумват Уош, но за да се осъществят трябва да има чуваемост м/у играчите и админите, а не както сега, те даже да не се появяват  нито в чата, нито тук!