Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Сетихте се, но уви!  (Прочетена 154 пъти)

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
Сетихте се, но уви!
« -: Юни 17, 2016, 05:14:14 am »
" Здравейте, приятели!

След дълго отсъствие екипът ни е отново сред вас!

Очаквайте нови разработки, подобрения по играта, които ще разбирате от нашите официални канали!

След няколко анализа от наша страна и проверки, беше отстранен непозволен външен софтуер, използван от няколко профила!

Екипът ни ще работи за вашето забавление и приятно прекарване в 5strike.com "

~Team GameRill

Браво!
  След няколко години " невидимо присъствие", някой все пак реши, да направи нещо за тази умираща игра! И то точно, който трябваше - хората създали играта, а не ние играчите да се мъчим да  правим нещо, за да ни е по-интересна, както беше през последните години!
  " ... непозволен външен софтуер, използван от няколко профила!".
  Вие ще ме скъсате от смях, какви няколко профила, 90 % от активно играещите изполваха тази т.нар. от вас "външен софтуер"!!!
  Къде бяхте през годините, когато немалко играчи роптаеха срещу този софтуер и не само срещу него, а и срещу многото непозволени програмки и начини за по-бързо развитие в играта???
  Къде бяхте, когато в общия чат на играта, няколко пълни малоумника обиждаха наред играчите и то по-най вулгарен и долен начин?
  Можете и да не ми отговаряте, защото едва ли можете да дадете смислено и обосновано обяснение!Старите играчи, играещи играта от години, знаем отговорите на тези въпроси!
 Помня времената, когато за няколко невинни обиди притив " програмистите ", банвахте профили наред, безцеремонно, а когато трябваше да вършите същото за много по-груби обиди и игрово  поведение, ви беше хванала липсата!
  За съжаление оставяхте играчи, които вкарваха пари  за зареждане на ресурс в играта, да правят каквото си искат, включително и да използват така " добре анализирания " сега външен софтуер!!!
  Явно според вас, се появиха нови спонсори на хоризонта, а дано, ма надали! Почти не останаха играчи, които да зарибявате покрай новите промени! И то не останаха вследствие на липсата ви! Паради невъзможността да се използва вече / дано да е така / " анализирания външен софтуер " много от сега играещите, ще спрат да играят напълно! ПОЗДРАВЛЕНИЯ! Това е може би най-доброто нещо, което някога сте правили за играта и ще я направи такава, каквато много от играещите, винаги сме искали да е!
  Дано да успеете да привлечете нови геймъри, маркетинга  не ви беше една от силните страни, не само според мен, а и според доста от добрите играчи навремето!
  Дано занапред сте осъзнали, че за да направите играта, забавна и приятна за играене, би било добре за вас, да се вслушвате понякога в разумните предложения на играещите я, уверявам ви няма да сгрешите!
   Пожелавам ви успех в новите намерения, промени и цели които си поставяте, който едва ли ще дочакам да видя с очите си! Всяко нещо си има начало и край, последните 2 години играех, не заради играта, а заради приятелите, с които споделяхме общи идеи в нея, усещах, че имам някакъв морален ангажимент към тях! Но уви, вече почти ги няма и е разбираемо, че и мен ще ме хване липсата скоро,  :)!
  На тези, които ще продължат да я играят, пожелавам всичко най-добро и да не забравят, че това все пак е само една игра, да се забавляват и разпускат играейки я, да се уважават като играчи, а не да се товарят излишно, с простащината и негативизма виреещ напоследък  в чатовете!
  Още веднъж, успех!
« Последна редакция: Юни 17, 2016, 05:19:45 am от rb77 »

Katana

• Администратор
  • Старши сержант
  • Публикации: 60
    • Профил
Re: Сетихте се, но уви!
« Отговор #1 -: Юни 17, 2016, 07:37:08 pm »
 Работи се за подобрение на играта!
Ако имаш добри предложения ще се радваме да ги споделиш с нас!

ULTRABOTEV

• Редник
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
« Отговор #2 -: Юли 21, 2016, 04:51:08 pm »
Стига си спамил безмислените ти глупости, остави хората да си играят играта и не светът се върти около теб, Иване! :)

NESHEV84

• Редник
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #3 -: Август 07, 2016, 02:57:06 pm »
ULTRA, BURIA77  е болен вече че знае както вика той самия само кодош за него  ;D и неможе да си играе с рикимики чикирики и т.н. и е обиден  ;D