Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Някой неща от старият форум. :)  (Прочетена 379 пъти)

wosh1997

• Старши лейтенант
  • Публикации: 189
    • Профил
Някой неща от старият форум. :)
« -: Ноември 04, 2016, 06:08:05 pm »
Успях да немеря доста неща от старият форум които за някой хора може да са полезни или просто да си пропомняят някой неща  ;D

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
Re: Някой неща от старият форум. :)
« Отговор #1 -: Ноември 04, 2016, 06:08:26 pm »
Стената на плача
admin   October 2012
Тук ще пиша всички баннати играчи от играта и форума. Както и причината и за колко време.

PAP4O - мулти
PAP4O2 - мулти
FindThePower - опит за кражба на акаунти
FaceThePro - опит за кражба на акаунти
SILENCE(43068) - мулти
MANQ4ETOO(68926) - мулти
DIAMOND(54517) - мулти
DAAAA(4011) - мулти
LNL - опит за кражба на акаунти

9.11.2012
RB77 - мулти бан до 2048 г
RB78 - мулти бан до 2048 г
rb75 - мулти бан до 2048 г
rb72 - мулти бан до 2048 г
rb71 - мулти бан до 2048 г
hipno77 - обида бан до 12.11.2012
IvanSlavnia77 - обида бан до 12.11.2012

27.11.2012
Fireskull - мулти бан до 2048 г

6.12.2012
roko66 - опит за кражба на акаунти 2048 г.

25,01,2013
Alekhin - обида бан до 28.1.2013

Форум:
koko9718 - бан от форума за неспазване на правила до 12.12.2048
Death_Hunter - бан от форума за неспазване на правила до 12.12.2048

Свят 1:
kelemeto99 - обида до 10,1,2013

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #2 -: Ноември 04, 2016, 06:08:46 pm »
Предложение
JHB   January 24
1,Енергията трябва да стане 25-29 голд!
2,Бонбона трябва да е 10-15 голд
3,екипа със злато трябва още да се намли! - не може преди беше униката 2к голд а екипа на половина а сега униката е 1500 трябва екипа да е 750 макс а по дребните да са по 400-450!
4,златото което се печели от войната да е със 20% повече! - ресурса който се раздава на края на войната имам предвид
5,Шанса да се падне златото по време на битка да остане същият , но във войната , ако се биеш срещу някой да е поне 2 пъти по голям шанса за злато .Тоест шанса за падане на златото със хора от войната да е много по голям ;).
6,да се направи точна графа кой уникат-умение колко често се пада на скрити - шансове.Както преди пишеше кой скрит какви статове дава само във форума сега пак във форума наяишете шанса за сяко едно умение.Не във проценти а кой шанс е по-голям за кое умение!
7,Да се направи уникат пандора който да струва 2499 голд и да дава от 1 до 2 произволни умения и статистиките към съответното умение.Не може да се повтаря 2 и същи умения в една паднора.Но ако се падне примерно бб изтрел и мрежа след това да могат да се зимат и по отделно .Пример : зимам една паднроа и се пада бб изстрел и мрежа и след това взимам и по нормалне начин бб изстрле и мрежа.
8,Превръзката да се направи към екипа на всеки един войник! и да струва поне 500 голд! така ще се плаща реалната цена - от големите играчи които искат да си освободят слот.Трябва да остане само с пари при уникатите - за малките играчи, които така или иначе не могат да си позволят запълване на слотовете, но за големите играчи , ако искат по-вече място за уникати ще трябва да платят пресолена цена ;) смятам че това е добро предложение , защото така ще се плаща реалната цена на превръзката от по развитите играчи , а за по малките ще продължи да бъде достатъчно достъпна :)
9,трябва да се барнат статовете които дават уникатите! ;) защото е смешно един скрит да дава по-вче от колкото 10 униката.
10.По-разнообразно кланово мену с умения

Благодаря за вниманието :) всеки който е съгласен поне с 1 точка да напише с коя :) нека да развием играта по правилно и да дадем предложение за подобряването - забавата на играта :)
 neizvesnoneizvesno   January 24
странно... до вчера се брояха на пръсти активните във форума, сега след злоупотручата с детелините организаторите взеха крайни мерки и сега всякакви, до вчера неактивни във форума потребители, дават на ден по 100 предложения...
почти две седмици 3-4 души обсъждаме евентуални промени тук и никой не изрази мнение, докато сега след като прецакахме иначе полезния уникат детелина - давайте да даваме... няма как
 dealerdealer   January 25
Никак не е странно, каквато и да беше цената на всичко със злато, повечето играчи ги устройваше, защото дали за ден два или за седмица си набавяха с детелини необходимия ресурс. Логиката беше тези, които дават пари кучета ги яли, нали са балъци.Сега е малко по-различно в очите на абсолютно всички лаборатория, екипировка, уникати са от скъпи пре скъпи. Принципно съм съгласен с JHB, че трябва да има намаление и то драстично в цените, даже доста по надолу от това което предлага той. Масата от играчи, които плащат отделят по - 50 до 100 лв на месец за играта. За да останат те цените на всичко купувано със злато трябва да са съобразени с този бюджет. Пълно безумие е да има очаквания, че някой ще похарчи 21000 злато за 6 скрити предмета на един наемник както и да го погледнеш това са 300 лева, за нещо което след известно време ще бъде неминуемо сменено.
legunredepp   January 25
Предложенията са много добри. Бонбона, задължително трябва да се намали, поне на половина. Енергията също. Няма как да дам по 50 злато, като не знам от колко стотин битки го вадя.
Уникатите, малките да се намалят поне със по 50, 100 още. Тия, които са 1 499 голд - да много добри статистики дават, но е нучалансирано с това злато.
Поне да се увеличи да се пада малко по често златото и поне и 3 да се пада, не само 1 и 2.
Трябва да се направи нещо, защото от вчера до днес, са ме сбивали едва 40 пъти, а иначе са 300, 350 някъде. И то загуба нямам, от тия 40 пъти 38 пъти съм побеждавал и 2 пъти са ме били. Смятай кои са ме атакували. Не, че съм от слабите, но бях абонат на повечето от доста силните играчи.
Направете някакви промени в наша полза.
@Неизвесно, всеки се включва тогава, когао го засяга пряко дадена промяна. А виждаме, че всички ги засяга вчерашната.
Не може да пиша за нещо, което не ме бърка - просот ще си е спам. Затова ДХБ не е писал, както и аз.
 Pr3da70rPr3da70r   January 25
Във всяка тема се пише за това за което е направена темата, а не личните ви размисли и страсти относно различни наболели проблеми, нито мнението ви относно конкретни играчи!
 magnetik_magnetik_   January 25
За всичките съм съгласен, освен 7-то. Един такъв уникат ще обърка всичко според мен, първо защото може да ти се паднат пожарогасител и каска, и да си потрошиш компа от нерви. 2500 злато са си доста голяма сума, така че много малко хора биха рискували. Затова и съм против. А 9-то е задължително да се направи. На 500 левел един скрит с 3 статистики и почти на макс точки (700 например) дава по 230~ точки на всяка от тези статистики. Например клещи – от 1 скрит печелиш 300 щети, 900 спец. щети и 575 успешен, докато уникалните от този вид дават съответно 130 щети, 390 спец. щети и 250 успешен, и то за 4500 злато. Всеки нормален човек ще потвърди, че 20млн са нищо в сравнение с 4500 злато. Та дори и 100млн да са, като се има на предвид, че не всеки скрит е хубав, пак е драстична разликата. А и уникатите заемат 3 слота, докато скрития само 1. Сами да си направят сметката админите. Това е от мен.
JHB   January 25
мерси за подкрепата магнетик :).Само да ти кажа че тва за пандората и на мене тва ми е замисъла, нали се пак както пандората с пари е рискова така и това е на риск :д точно това е якото ;) , но се пак си е твое мнение рабира се :)
Chicho   January 25
Съгласен с всички точки и след като се въведат тия корекции добавям
11. Да се закрият най - после тия бети - свят 1 и 2 и да се пусне играта наново. Достатъчно тестово развитие , че луди ни направихте , а и още да се наградят първите 3 клана в класацията - чаши , тениски, гуменки, щеки че сезона е такъв и т.н. :))
JHB   January 25
не ресет на 1ви свят не искам ! толкова време ми е отнело да стигна до тук, ако рестнат играта сичките ми усилия бна вятъра.-Рестнат ли я , край до там съм ;)
bbmmm   January 25
Искам да попитам сега как да играя тази игра при положение че нямам ни 1 злато и ранга ми е 3 705.
Набих всичко което мога в обхвата не че са много ! и неми се падна нито едно златце..!
С какво да купя бонбинка че да поиграя ? трябва да заредя злато ли какво ? или бонбонките ще станат безплатни ?
моля дайте идеи за продължение на играта без зареждане на злато !
mxm   January 25
Щом няма детелини цената на уникалните бонуси трябва да се намалят не до 1500 ,а 1000 и от екипа 500,дори и това е много понеже злато се изкарва доста трудно и енегриите поне 25-30 злато да са .Като няма детелина справедливо е и лабораторията да се намали малко !
dydena1   January 26
наистина е кофти без детелини. В битките почти никакво злато не пуска във войната ранга ми вечно е голям и не мога да направя повече от 20 точки да не говорим, че нямам злато нито за бонбон нито за енерджи. Надявам се, че ще има промени които да ни помогнат в развитието. И ако може в лабораторията да се сложи колба за сваляне на ранга. Благодаря предварително.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #3 -: Ноември 04, 2016, 06:11:35 pm »
Бъгове
оправете си войните
JHB   January 25
защо пак сме със СС не може със 1 клан да сме 2+ дни под ред ???? оправете си бъгават игрица, която вече не е бъгава а е направо жалка !
Zlatev   January 25
При нас проблема се оправи като намалихме играчите в клана.
 Pr3da70r   January 26
Не е никакъв бъг.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #4 -: Ноември 04, 2016, 06:13:07 pm »
Възстановяване на точките
Xrs   January 26
Добре след всичките промени, няма ли да е по-добре да се намали и цената за възстановяване на разпределените точки, 450 е твърде много ....?
 terry_pratchettterry_pratchett   January 26
450 gold е в свят2 заради ограничените нива на наемниците . Аз имам да ресетвам наемник и ми иска 1917 злато в момента .Как мислиш ще го сторя ли изобщо някога при тези цени и опции за събиране на злато [-X
legunredepp   January 26
Трябва да се намали цената за закопуването на медичката. 140 злато са много при тези условия.
JHB   January 26
и аз имам да рествам войник за 1600 голФ3 :Д
 DANITOO921DANITOO921   January 26
Няма да зле да се намали златото за рестарт на точките
 magnetik_magnetik_   January 26
Стига си ги защитавал... Не може едно възстановяване да ти струва минимум 3 смс-са от 6 лева... Или 1 зареждане с карта за 10, кой както може. И това на 150 левел, а над 500 вече е абсурдно. Мисли малко, то хубаво да се изкарват пари, ама не може толкова алчно.
Everlong   January 26
Един глас от мен ЗА намаляване на цената на ресета.
Аз също съм ЗА.
mxm   January 26
+1 от мен
 dealerdealer   January 26
резета на твърда цена 50 голд
slifer45   January 26
+1
xapoznai   January 26
Абе хора, то сейфа струваше няколкостотин лева дето е абсолютно безполезен вие искате да рестартирате за без пари, няма да се състои ;) Само "увеличения на някои плащания в трезора" ще има.
 crazyboy98crazyboy98   January 26
Смс-а за 6 кинта дава 250 голд ... Поне 400 трябва да е ;)
GodFather   January 26
+1 за намаляне на ресване на тоцки
rifleshot   January 26
+1 за намаляне на ресване на точ
ки
JHB   January 27
+1 и от мене.
JHB   January 27
ама не с 10 голд да намлите ам или да стане само пари , щото много игграчи като мен в началото правят грешни войници ........ или да е само 50-100 голд както е казал дилъра ;)
 DANITOO921DANITOO921   January 27
всеки е правил грешки в на4алото на развиване на даден герой,както и аз а сумата за рестарта е доста голяма,за това ако може да се намали ще е яко
 ThedeadzoneThedeadzone   January 28
Ще има промяна по цената на рестарт-а на точките.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2016, 06:13:49 pm »
Предложение свързано с турнира.
mikaplyh   January 26
Предлагам турнира да стане Задължителен тоест след започването му да се вкарат всички играчи според силата има в определен турнир за да може да има разнообразие от играчи. В момента в турнир "Нисък клас" има 5 страници играчи, а в турнир "Висок клас" има точно 19 играча... според мен би било по добре да се направи тази промяна. Надявам се предложението ми да бъде обмислено а не отхвърлено без дори да го видим. Приятна игра.
Против. Има играчи, които не им е приятно всеки ден да ги блъскат по 2000 пъти.
 terry_pratchettterry_pratchett   January 26
Турнира е личен избор за разлика от войната , а друго важно отличаващо ги е и ,че за включване в турнир трябва да се заплати определена цена .Ако се вкарат всички ботове по турнирите , то тогава обезателно тези с програмите за правене по 40к битки на ден ще доминират над останалите поголомно . ПРОТИВ !
 crazyboy98crazyboy98   January 26
Колега ,не мога да те подкрепя ... Не е хубаво това предложение ;)
 DANITOO921DANITOO921   January 26
Против
 dealerdealer   January 26
има някаква логика, само дето трябва да се доразвие не може турнир "висок клас" да е за всички над 200 лвл -това е отживелица от времето когато играта е била в началото си
rifleshot   January 26
това безразбоно вкарване на играчи не е далавера примерно по добре ще е да е ограничено влизането в турнира аз мисля че примерно турнира ще 31 дена имаш 1 седмица за да влезиш след това нямаш опция за влизане
rifleshot   January 26
и ще е по добре примерно да се измисли още една категория турнир вече дето са 450 + лв хора
xapoznai   January 26
За турнирите отдавна съм предложил да се разделят по формула, която да актуализира ежемесечно нивата за турнира. Да зависи от наемника, най-високо ниво в сървъра и да се разделят пак в три класа примерно като диапазона се разширява ежемесчно... Така би било най-справедливо! Аз примерно още във времената когато се качваше трудно опита качих за няма и 3 седмици 200 ниво и така прескочих средния клас... В момента сигурно може да стигнеш 200 ниво за ден... Просто са смехотворни тези граници на турнирите ама едва ли някой ще си направи труда да ги актуализира, камо ли пък ежемесечно... Това е къртовски труд все пак!
 BMWBMW   January 26
Подкрепям magnetik_ "Против. Има играчи, които не им е приятно всеки ден да ги блъскат по 2000 пъти. :-q "
mikaplyh   January 27
1.Говоря за свят 2 2.В тура в който съм аз няма такива маниаци които вкарват пари.
 crazyboy98crazyboy98   January 27
Абе първите трима-четирима ни бият здраво ;)

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2016, 06:16:42 pm »
Предложения
Кланове Топ10
 dubst3pdubst3p   January 28
Предлагам да се направи ранга на Клановете да пада и да се вдига (съответно) по рязко (както е например с играчите) и съобразно победи/загуби на клана да се променя и неговият ранг и/или точките,та мисълта ми е,ако това се направи може би ще се появи интрига и стимул,кой клан днес ще бъде водещ,или утре (идеята има нужда от дообмисляне) Може би на всички ви писна да виждате SS на 1-ва позиция винаги ! Може би идеята ще породи и много негативни помисли,но ще стане по-интересно според мен!
Благодаря и приятна игра! : )
 wosh1997wosh1997   January 28
+1 Нямя да е зле наистина писва да гледаш SS,RF,TS i AS на парвите места незнам от кога не са се променяли добре ще е да стане ако се определя по ранк.
 trepqtrepq   January 28
че то беше отначало това.... колкото и да не ви се иска най-добрия отбор ще е винаги на първо място... :-))
 wosh1997wosh1997   January 28
Казва се най-богатия клан не най-добрия :D
Може (премрно)на всеки 3 месеца да се ресват точките и парвите три клана да печелят по 100 злато на човек

[082106]
 ThedeadzoneThedeadzone   January 29
Ранг-а на клана зависи от ранг-а на играчи му.
 wosh1997wosh1997   January 29
Това е ясно.:D

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2016, 06:23:37 pm »
Общи приказки
"Новата гордост в свяр Дженезис"
 manitamanita   April 1
1.50 KarmaКадет
 Да запазим достойнството на игра4ите от Старата школа... един мини протест в знак на несъгласие за влизане на Рошавата в свят Genesis. Има си  Genesis и от не малко време и Reinforcements свят. Нека да останат така, нека всеки да продължи, където си поиска от двата свята, не е нужно да се сливат, след като вторият се обезмисля, което няма да е приятно на много от игра4ите зарязали първия... Аз няма да развивам Рошавата до последно, надявам се да има отклик и съдействие в инициативата... X_X
 NazgullNazgull   April 2
0.00 KarmaМайор
Свят 1 поне според мен отдавна е прецакан,това е като черешка на тортата просто  [-X
 JHBJHB   April 2
26.85 KarmaМайор
Това променя коренно стратегията на стотици играчи , или увеличете поне да може да имаш 18 войника щото всеки почти си е използвал войниците вече никой не е очаквал подобна шитня!!!!Това наистина ми уби желанието за игра , просто тая така няма да я бъде или увеличете броя на макс войниците или махнете медичката.Заради промените ви има много играчи които бяха силни и вкарваха злато , но напуснаха .Напускам и аз!

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2016, 06:25:07 pm »
Общи приказки
Една не толкова епична война
 magnetik_magnetik_   April 12
19.25 KarmaМайор
Epitaph и EQulibrium срещу ILLUMINATI
http://prikachi.com/images/734/6121734w.jpg
 rb77rb77   April 12
13.95 KarmaКадет
Е, все пак някой се престраши да ни поздрави, благодаря!
 rb77rb77   April 12
13.95 KarmaКадет
да ви се връща, но с това ограничение от 100 злато на ден от линка за злато, много ще ви е трудно, сега или ще трябва да стоите като кибици по 7-8 часа на ден, за не повече от 150-200 злато или да се бръкнете в джоба, като всички останали, сега ще си проличи кой се е възползвал от измамата и кой не!

rb77rb77   April 12
13.95 KarmaКадет
И, ако все пак имам някаква справедливост и равнопоставеност на играчите, в тази война, трябва да има БАНН, за възползвалите се от нея, но едва ли, което е жалко! Някои за около две седмици си накупиха златни уникати на всички играчи, а ние останалите балъци кибичим и кликаме здраво и се надяваме да падне някое златце. Така е и в живота, за съжаление в България успяват само тарикатите и хитреците, в лошия смисъл на тези думи!!!   
 nasko7707nasko7707   April 12
12.65 KarmaМайор
Ха така... земи ся тея шутове. Няма линкове, няма вече епични битки щото трябва да се плаща с пари, а? :)
 rb77rb77   April 12
13.95 KarmaКадет
Без коментар! Времето ще покаже, кой прав, кой крив, както казва народа!

12.65 KarmaМайор
Под лупа сте... споко;) Гледат ви. Има си хора за тая работа :) Не се прави на беден. От къде извади тая МАСА злато за онази война срещу нас:P
12.65 KarmaМайор
Абе ти нещо... на ударен с мокър парцал :) Както и да е. Приятна игра ;)
 xapoznaixapoznai   April 13
9.95 KarmaМайор
Да не виждам оплаквания моля, някои си трият наемниците и без 1 уникат ви шамарят като маче у дерек, всичко е в класата ;)
 magnetik_magnetik_   April 13
19.25 KarmaМайор
'Няма да се обяснявам защо загубихме, само ще кажа поздравления! "
Да, най-добре без оправдания. Мерси иначе.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2016, 06:28:51 pm »
Предложение
 ApMaGeDoNApMaGeDoN   April 30
24.40 KarmaМайор
*5Strike ник: ApMaGeDoN   
*5Strike ID: 67874
Здравейте командири, така моето предложение е да се направи инвентар за предмети от сорта да кажем да се направят нови предмети които да се слагат в този инвентар, ето и как да намерите инвентара http://prikachi.com/images.php?images/261/6139261J.png или по точно казано ако идеята ви хареса така да бъде или както решат админите, пример за какво да може да се слага в Инвентара предмети от сорта на уникални предмети, и др.
Ако имате идеи допълвайте ако идеята ви харесва :)
 ArmenianSpyArmenianSpy   May 1
29.00 KarmaМайор
идеята е добра примерно като купуваме нов предмет и вместо да изхвърляме стария може да го преместим в инвентара и да го ползваме пак ако решим че новия предмет не е подходящ.
 JHBJHB   May 1
26.85 KarmaМайор
Браво! Супер яка идея. Следователно... щом е яка , няма да бъде осъществена :)
 BlasttearBlasttear   May 1
33.85 KarmaМайор
Идеята е доста добра, но за съжаление както каза @JHB няма да бъде осъществена. 8-|

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2016, 06:31:49 pm »
Съвети
Demolition на '' Грешен Бутон ''
 dubst3pdubst3p   November 2012
Здравейте,въпросът ми е следният. Къде да вкарвам точките от левелите на Демолишън на умение 2 ( Грешен буто І и какви Скрити предмети да му взимам ?
 DanitoDanito   November 2012
За то4ките мисля 4е трябва да се слагат на ЩЕТИ и успешен ?
 magnetik_magnetik_   November 2012
До 100 левел 6 фенера, после 3 клещи, 2 молотов и 1 фенер, а точките до 100 левел на успешен/спец. щети, след това на щети.
msm   November 2012
Демото като изпозва умението "грешен бутон " може да нанесе и щети и спец.щети ,нали е така ?
Everlong   November 2012
Да. Може да избереш два варианта. Или да го развиваш и на живот и брони, зада не умира от първия път, или да го развиваш само на двата вида щети, успешен изстрел и умение (без да прекаляваш с умението- не повече от 200 в първия свят). Аз съм привърженик на втория вид развиване, тип "паткало". За еднократна употруча. Но ако е добре развит, преди да умре, ще отнесе със себе си два противникови войника. Което е напълно достатъчно и останалите ти наемници ще довършат работата. Магнетик е дал много добър пример за развиване малко по-горе, въпреки че аз бих те посъветвал на наблъскаш колкото се може повече точки на успешен изстрел, за да може да уцелваш повечето рънъри и гънъри на ловкост. После идват щети срещу специален и най-накрая- щети. А умението гледай да го държиш над 100. В началото е трудно, но после без проблем се оправяш. В напреднал стадий на играта, два пистолета и четири клещи би трябвало да ти вършат супер работа, а ако ти е малко умението- три пистолета и три клещи.
Може и смесица от двата варианта. Точките на живот, и от скритите 2 аптечки и 4 клещи например, едните клещи да ги замениш с молотов или фенер.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2016, 06:32:36 pm »
terry_pratchettterry_pratchett   October 2012
Искам да направя Гънър на граната и живот от наемник на първи левъл . Моля за препоръки относно скрити предмети с какви уникални бонус умения да запазя от тези,които ми се падат ! Благодаря за мненията предварително :)
 magnetik_magnetik_   October 2012
На първи левел статистиките са слаби, затова най-добре запази един скрит с 1/5 живот. Точките ги слагай на живот, спец. щети или успешен. На по-голям левел му купи 3 ц4 и 3 фенера от скритите. От уникалните е добре да има допинг, оптика, коса на смъртта и аптечка, за скъпите вече ти си решаваш.
 terry_pratchettterry_pratchett   October 2012
Мерси :) конкретно ми беше въпроса относно скритите . Смятам да го стартирам с 6 скрити даващи някакъв бонус ,така че освен скрит с 1/5 живот ми остават още 5 въпросително празни поленца в скрити :)
msm   November 2012
Развивам си ганер на 1во умение ,но има мн малко щети ,само 8 има ли смисал да вдигам щетите или да си остане така ? Аз се стремя да има максимално повече живот , спец.щети ,умение и успешен .Съответно му взимам 4 фенера и 2 C4 :)
 terry_pratchettterry_pratchett   November 2012
Щети НЕ !
tazobedrev   November 2012
ми значи моя го развивам така.Сички точки на живот има 4 фенера и 2ц4 униакти аптека ,куршум,превръзка и допинг ,оптика,сега ще зема косата на смъртта .Умения то 1лв ги земи само за да го изстреляш бързо до 200лв.Аз вчера почнах един нов снипер и днес вече е готов на 190 лв ;) само за има няма 1 ден.Колкото да го изстреляш ти требва 3 пъти бонус щети спец враг,бонус живот коса на смъртта и аптека.Събери му тия умения от скритите и го изстреляй ;)
msm   November 2012
Той вече е 67 лвл ,но има само коршум и превръзка .Аз гледам от скрити да събера няколко вафли и каски ,за наемник 1 лвл да трупам пари и в войната да правя повече точки :)
tazobedrev   November 2012
трябва да има задължително коса на смъртта и аптека,аз вече имам :)
unicata   December 2012
аз имам следния въпрос:
Ако два гънъра се стрелят на второ умение, първия има 125 броня, 100 щети и 800 живот, а другия 95 броня, 110 щети и 950 живот, кой ще победи?
все си мисля че ще е първия защото всеки път бронята му ще абсорбира щетите на втория, нали? тогава какъв е смисъла да развиваш на живот като нямаш броня и щети?
Всъщност въобще ще могат ли да се победят тези гънъри
 DANITOO921DANITOO921   December 2012
много зависи и от успешния изстрел
unicata   December 2012
значи и ловкост ;)
много станаха изведнъж
зависи как искаш да развиеш гънъра си ?
 magnetik_magnetik_   December 2012
Или живот, броня и щети, или само ловкост. И за двете трябва много успешен.
astor   December 2012
аз си направих нов гънър надъхващ,въпреки че предпочитам гранатата гънър ,но и този не е лош.Аз го развих по малко по особен начин от другите.Сички точки на успешен по възможност му земи оптика нещо за успешен без косата на смъртта от уникати,и скиритите да са.3аптечки и 3часовника.Ако нямаш голд за уникати успешен смени часовника със противогаз ;)Така става със достатъчно щети да земе другите гънъри и съответно с достатъчно борня че да им удържи.Малкото неща които го спират са:Снипер на 2ро умение,и може би на 1во или пъшър на 1во умение ако е развит на щети (и това е докато не му събера голд за аптечки :Д,ако има и 3 аптеки и пъшър не може да го спре.И другото нещо което наистина може да го смаже освен снипер на 2ро умение е гънър на граната .Защото той също е със много успешен , адски щети хвърля и на сичкото отогре е и със мнооооого живот ;)
astor   ---- за какво са ти 4асовници на гънър ? ако се развива на надъхване не му трябват никакви щети ? а именно 4асовника дава такива :)
astor   December 2012
ми така е изглежда че не струва но до колкото виждам не е точно така.Само СНИПЕР на 2ро умение го бие ;) а сега като сменя преметите вече не за 160 ниво а за 280 ще е бомба.Щото се надявам да стигне поне едно 1000-1200 брони щом сега има към 600.Като гледам другите скрити на вече силните ми играчи които са на тия левели и като изчислявам требва да стигне некъде поне 1000 бронята ;) минимум.
astor   December 2012
не само.Само снипер на 2ро умение го бута за сега.Бие 250-260 левела а той е само със 5 предмета от 160 ниво и един от 1во .Не само другите гънъри бие но демо , рънър,гънър,пушер доло горе и снипер ако е на 1во умение не много добре развит.Иначе го развивам на борни най вече и за това малко неща избощо му нанасят щета.Сега със тия смачкани евтини предмети и пак има едно 600брони тъй че ако успея уникати и сега след 2-3 дни като събера 160-170 милиона да му сменя преметите че днес от 160 го дигнах на 280 левела почти.Като му сменя предметите требва да има едно поне 1000 брони.И да успея да му събера малко 5000-5200 живот щото сега има само 3000.Ще маже почти сичко.И вце пак уважавам повече гънър на граната защото моя гънър на граната е пак 280 лв ма има близо 2000 успешен 3000+ щети спец и над 6000 живот че и броните са близо 400.Изобщо сега пробвам със тоя гънър но ако и така не става го правя и него на граната ;) пробвах на живот на ловкост не става надъхващия се нещо не му е в ред.:Д пробвам за последно с този
astor   December 2012
не си прав!!!!! Дани. Не му трябват щети срещу специален но нормални му трябват , и то не малко ;)..А и както казах моя гънър е специален не е развит като другите .Успешен има доста има не много живот никаква ловкост но има зверски брони ;) щети здраво и умение разбира се.Сега вече е 280 левел но е със премети 150-160 левел .Сега почвам да събирам пари и до вдруги ден се надявам да имам едно 150-160 милиона че да го посменя
astor   December 2012
http://w1.5strike.com/bg/replay/49009749 и още не са му сменени преметите даже.Като събера ще покажа някоя нова битка .Не само за гънъри но и за тях става ;) 270 лв да бие 455 ;)
 magnetik_magnetik_   December 2012
Е то тоя гънър за какво ти е, само за другите надъхвачи ли? Всичко друго ще го бута...

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #12 -: Ноември 04, 2016, 06:33:25 pm »
Съвети
Съвет за снайпер
CrazyY05   November 2012
Здравейте искам да попитам по опитните какви скрити и уникални предмети да се взима на снайпер също и каде да му се слагат точките от левалите ?

Благодяря ви предварително :)
 NISSANNISSAN   November 2012
Скрити : 4 клещи 2 фенера може и 5 клещи 1 фенер, точките на спец щета успешен и уникати вс. което дава щети спец враг и успешен :)
CrazyY05   November 2012
е той като светне смисъл като прави умение сшец щета ли бие защото в умението пище "ЩЕТИ "
 ThedeadzoneThedeadzone   November 2012
Зависи срещу кой се бие, ако му е спец прави спец щети ако не щети.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #13 -: Ноември 04, 2016, 06:34:27 pm »
Съвети
Рънър 2ро умение
Sour   November 2012
Пичове според мен трябва да му вдигам ловкост и умение, но мисля, че трябва и щети срещу спец. вие как мислите ?
 dealerdealer   November 2012
яко ловкост но по интересен е и по кефи на първо
 dealerdealer   November 2012
умение от скрити точките на ловкост само
Everlong   November 2012
Ловкост, умение и успешен изстрел. Ловкостта ти е ясна защо ти трябва да е колкото се може повече. Умението трябва да е над 100 поне, а успешния изстрел- колкото можеш, за да може да нацелваш други рънъри и наемници на ловкост. Щетите и живота са второстепенни. Когато направиш умение, вкарваш четворни щети, но това е при положение, че не те уцелят. А могат ли да те уцелят и 3-4К живот да имаш, полза няма, ще те убият.
Щети поне 200. Те са за другите рънъри и гънърите с много живот. А спец. щетите поне 500, другото вече е по избор. От скритите взимаш 5 бинокъла и 1 нож, а от екипировката вземи оръжие 25 левел и аксесоар 26 левел и си готов.

wosh1997

• Старши лейтенант
    • Профил
« Отговор #14 -: Ноември 04, 2016, 06:34:58 pm »
Съвети
Sniper на 1-во умение !
 dubst3pdubst3p   November 2012
Къде е най-добре да се вкарват точките от левелите и какви скрити се взимат?
 crazyboy98crazyboy98   November 2012
Аз на моя слагам точките на успешен ,а от скритите 3 фенера 3 клещи :)
mxm   December 2012
Мен магнетик ме съветва точките на успешен и спец.щети :)
mxm   December 2012
а за скрити някой може ли да ми каже 150+ лвл какви да му взимам ???
Volleyball   December 2012
Аз съм зел 4 клещи и 2 фенера 160 левел :)
 dealerdealer   December 2012
разгледай моя и ще разбереш идеята горе долу, доста е полезен такъв снайпер, но когато се доразвие успешния няма да е много малко - 4-5 к
 dealerdealer   December 2012
забравих-живота да е над 15 к говоря ти за наемник над 750 лвл
е не знам :Д танкер11 кажи на снайпер 2 умение ? какви скрити се взимат клещи друго ?
 TAHKEP11TAHKEP11   December 2012
те 2-те умения с еднакви,само дето с 1-во умение правиш повече щети..иначе 6 клещи,умението от екипировката и точките от левел 90,от 90 до 200 на щети и от там само на успешен,живот,спокойно можеш да стигнеш до 3 000
legunredepp   December 2012
Е да, ама на умение две игнорираш цялата броня на противника. Това го прави по ефективо умение, няма значение, че първото нанася 50 процента повече щети.
 .::082106::..::082106::.   December 2012
И как е по-добро, след като тези 50% бонус могат да бъдат изгубени в един добре брониран играч ... да не говорим и по-голям процент ?
 TAHKEP11TAHKEP11   December 2012
и да си го кажем на право,,колко често срещате наемник с 3 000 брони ?? че да е толкова ефективно ??да не би всеки да е дебела масивна броня ;дд а и то то се компенсира от тия 50% повече щети
Fulmin   December 2012
Уменията не са еднакви хД зависи от ситуацията кое е за предпочитане...Ако 50% от щетите са повече от бронята на противника първото умение е по-ефикасно и обратното.