5Strike - Общност > Постапокалиптична беседа

Някой неща от старият форум. :)

(1/6) > >>

wosh1997:
Успях да немеря доста неща от старият форум които за някой хора може да са полезни или просто да си пропомняят някой неща  ;D

wosh1997:
Стената на плача
admin   October 2012
Тук ще пиша всички баннати играчи от играта и форума. Както и причината и за колко време.

PAP4O - мулти
PAP4O2 - мулти
FindThePower - опит за кражба на акаунти
FaceThePro - опит за кражба на акаунти
SILENCE(43068) - мулти
MANQ4ETOO(68926) - мулти
DIAMOND(54517) - мулти
DAAAA(4011) - мулти
LNL - опит за кражба на акаунти

9.11.2012
RB77 - мулти бан до 2048 г
RB78 - мулти бан до 2048 г
rb75 - мулти бан до 2048 г
rb72 - мулти бан до 2048 г
rb71 - мулти бан до 2048 г
hipno77 - обида бан до 12.11.2012
IvanSlavnia77 - обида бан до 12.11.2012

27.11.2012
Fireskull - мулти бан до 2048 г

6.12.2012
roko66 - опит за кражба на акаунти 2048 г.

25,01,2013
Alekhin - обида бан до 28.1.2013

Форум:
koko9718 - бан от форума за неспазване на правила до 12.12.2048
Death_Hunter - бан от форума за неспазване на правила до 12.12.2048

Свят 1:
kelemeto99 - обида до 10,1,2013

wosh1997:
Предложение
JHB   January 24
1,Енергията трябва да стане 25-29 голд!
2,Бонбона трябва да е 10-15 голд
3,екипа със злато трябва още да се намли! - не може преди беше униката 2к голд а екипа на половина а сега униката е 1500 трябва екипа да е 750 макс а по дребните да са по 400-450!
4,златото което се печели от войната да е със 20% повече! - ресурса който се раздава на края на войната имам предвид
5,Шанса да се падне златото по време на битка да остане същият , но във войната , ако се биеш срещу някой да е поне 2 пъти по голям шанса за злато .Тоест шанса за падане на златото със хора от войната да е много по голям ;).
6,да се направи точна графа кой уникат-умение колко често се пада на скрити - шансове.Както преди пишеше кой скрит какви статове дава само във форума сега пак във форума наяишете шанса за сяко едно умение.Не във проценти а кой шанс е по-голям за кое умение!
7,Да се направи уникат пандора който да струва 2499 голд и да дава от 1 до 2 произволни умения и статистиките към съответното умение.Не може да се повтаря 2 и същи умения в една паднора.Но ако се падне примерно бб изтрел и мрежа след това да могат да се зимат и по отделно .Пример : зимам една паднроа и се пада бб изстрел и мрежа и след това взимам и по нормалне начин бб изстрле и мрежа.
8,Превръзката да се направи към екипа на всеки един войник! и да струва поне 500 голд! така ще се плаща реалната цена - от големите играчи които искат да си освободят слот.Трябва да остане само с пари при уникатите - за малките играчи, които така или иначе не могат да си позволят запълване на слотовете, но за големите играчи , ако искат по-вече място за уникати ще трябва да платят пресолена цена ;) смятам че това е добро предложение , защото така ще се плаща реалната цена на превръзката от по развитите играчи , а за по малките ще продължи да бъде достатъчно достъпна :)
9,трябва да се барнат статовете които дават уникатите! ;) защото е смешно един скрит да дава по-вче от колкото 10 униката.
10.По-разнообразно кланово мену с умения

Благодаря за вниманието :) всеки който е съгласен поне с 1 точка да напише с коя :) нека да развием играта по правилно и да дадем предложение за подобряването - забавата на играта :)
 neizvesnoneizvesno   January 24
странно... до вчера се брояха на пръсти активните във форума, сега след злоупотручата с детелините организаторите взеха крайни мерки и сега всякакви, до вчера неактивни във форума потребители, дават на ден по 100 предложения...
почти две седмици 3-4 души обсъждаме евентуални промени тук и никой не изрази мнение, докато сега след като прецакахме иначе полезния уникат детелина - давайте да даваме... няма как
 dealerdealer   January 25
Никак не е странно, каквато и да беше цената на всичко със злато, повечето играчи ги устройваше, защото дали за ден два или за седмица си набавяха с детелини необходимия ресурс. Логиката беше тези, които дават пари кучета ги яли, нали са балъци.Сега е малко по-различно в очите на абсолютно всички лаборатория, екипировка, уникати са от скъпи пре скъпи. Принципно съм съгласен с JHB, че трябва да има намаление и то драстично в цените, даже доста по надолу от това което предлага той. Масата от играчи, които плащат отделят по - 50 до 100 лв на месец за играта. За да останат те цените на всичко купувано със злато трябва да са съобразени с този бюджет. Пълно безумие е да има очаквания, че някой ще похарчи 21000 злато за 6 скрити предмета на един наемник както и да го погледнеш това са 300 лева, за нещо което след известно време ще бъде неминуемо сменено.
legunredepp   January 25
Предложенията са много добри. Бонбона, задължително трябва да се намали, поне на половина. Енергията също. Няма как да дам по 50 злато, като не знам от колко стотин битки го вадя.
Уникатите, малките да се намалят поне със по 50, 100 още. Тия, които са 1 499 голд - да много добри статистики дават, но е нучалансирано с това злато.
Поне да се увеличи да се пада малко по често златото и поне и 3 да се пада, не само 1 и 2.
Трябва да се направи нещо, защото от вчера до днес, са ме сбивали едва 40 пъти, а иначе са 300, 350 някъде. И то загуба нямам, от тия 40 пъти 38 пъти съм побеждавал и 2 пъти са ме били. Смятай кои са ме атакували. Не, че съм от слабите, но бях абонат на повечето от доста силните играчи.
Направете някакви промени в наша полза.
@Неизвесно, всеки се включва тогава, когао го засяга пряко дадена промяна. А виждаме, че всички ги засяга вчерашната.
Не може да пиша за нещо, което не ме бърка - просот ще си е спам. Затова ДХБ не е писал, както и аз.
 Pr3da70rPr3da70r   January 25
Във всяка тема се пише за това за което е направена темата, а не личните ви размисли и страсти относно различни наболели проблеми, нито мнението ви относно конкретни играчи!
 magnetik_magnetik_   January 25
За всичките съм съгласен, освен 7-то. Един такъв уникат ще обърка всичко според мен, първо защото може да ти се паднат пожарогасител и каска, и да си потрошиш компа от нерви. 2500 злато са си доста голяма сума, така че много малко хора биха рискували. Затова и съм против. А 9-то е задължително да се направи. На 500 левел един скрит с 3 статистики и почти на макс точки (700 например) дава по 230~ точки на всяка от тези статистики. Например клещи – от 1 скрит печелиш 300 щети, 900 спец. щети и 575 успешен, докато уникалните от този вид дават съответно 130 щети, 390 спец. щети и 250 успешен, и то за 4500 злато. Всеки нормален човек ще потвърди, че 20млн са нищо в сравнение с 4500 злато. Та дори и 100млн да са, като се има на предвид, че не всеки скрит е хубав, пак е драстична разликата. А и уникатите заемат 3 слота, докато скрития само 1. Сами да си направят сметката админите. Това е от мен.
JHB   January 25
мерси за подкрепата магнетик :).Само да ти кажа че тва за пандората и на мене тва ми е замисъла, нали се пак както пандората с пари е рискова така и това е на риск :д точно това е якото ;) , но се пак си е твое мнение рабира се :)
Chicho   January 25
Съгласен с всички точки и след като се въведат тия корекции добавям
11. Да се закрият най - после тия бети - свят 1 и 2 и да се пусне играта наново. Достатъчно тестово развитие , че луди ни направихте , а и още да се наградят първите 3 клана в класацията - чаши , тениски, гуменки, щеки че сезона е такъв и т.н. :))
JHB   January 25
не ресет на 1ви свят не искам ! толкова време ми е отнело да стигна до тук, ако рестнат играта сичките ми усилия бна вятъра.-Рестнат ли я , край до там съм ;)
bbmmm   January 25
Искам да попитам сега как да играя тази игра при положение че нямам ни 1 злато и ранга ми е 3 705.
Набих всичко което мога в обхвата не че са много ! и неми се падна нито едно златце..!
С какво да купя бонбинка че да поиграя ? трябва да заредя злато ли какво ? или бонбонките ще станат безплатни ?
моля дайте идеи за продължение на играта без зареждане на злато !
mxm   January 25
Щом няма детелини цената на уникалните бонуси трябва да се намалят не до 1500 ,а 1000 и от екипа 500,дори и това е много понеже злато се изкарва доста трудно и енегриите поне 25-30 злато да са .Като няма детелина справедливо е и лабораторията да се намали малко !
dydena1   January 26
наистина е кофти без детелини. В битките почти никакво злато не пуска във войната ранга ми вечно е голям и не мога да направя повече от 20 точки да не говорим, че нямам злато нито за бонбон нито за енерджи. Надявам се, че ще има промени които да ни помогнат в развитието. И ако може в лабораторията да се сложи колба за сваляне на ранга. Благодаря предварително.

wosh1997:
Бъгове
оправете си войните
JHB   January 25
защо пак сме със СС не може със 1 клан да сме 2+ дни под ред ???? оправете си бъгават игрица, която вече не е бъгава а е направо жалка !
Zlatev   January 25
При нас проблема се оправи като намалихме играчите в клана.
 Pr3da70r   January 26
Не е никакъв бъг.

wosh1997:
Възстановяване на точките
Xrs   January 26
Добре след всичките промени, няма ли да е по-добре да се намали и цената за възстановяване на разпределените точки, 450 е твърде много ....?
 terry_pratchettterry_pratchett   January 26
450 gold е в свят2 заради ограничените нива на наемниците . Аз имам да ресетвам наемник и ми иска 1917 злато в момента .Как мислиш ще го сторя ли изобщо някога при тези цени и опции за събиране на злато [-X
legunredepp   January 26
Трябва да се намали цената за закопуването на медичката. 140 злато са много при тези условия.
JHB   January 26
и аз имам да рествам войник за 1600 голФ3 :Д
 DANITOO921DANITOO921   January 26
Няма да зле да се намали златото за рестарт на точките
 magnetik_magnetik_   January 26
Стига си ги защитавал... Не може едно възстановяване да ти струва минимум 3 смс-са от 6 лева... Или 1 зареждане с карта за 10, кой както може. И това на 150 левел, а над 500 вече е абсурдно. Мисли малко, то хубаво да се изкарват пари, ама не може толкова алчно.
Everlong   January 26
Един глас от мен ЗА намаляване на цената на ресета.
 magnetik_magnetik_   January 26
Аз също съм ЗА.
mxm   January 26
+1 от мен
 dealerdealer   January 26
резета на твърда цена 50 голд
slifer45   January 26
+1
xapoznai   January 26
Абе хора, то сейфа струваше няколкостотин лева дето е абсолютно безполезен вие искате да рестартирате за без пари, няма да се състои ;) Само "увеличения на някои плащания в трезора" ще има.
 crazyboy98crazyboy98   January 26
Смс-а за 6 кинта дава 250 голд ... Поне 400 трябва да е ;)
GodFather   January 26
+1 за намаляне на ресване на тоцки
rifleshot   January 26
+1 за намаляне на ресване на точ
ки
JHB   January 27
+1 и от мене.
JHB   January 27
ама не с 10 голд да намлите ам или да стане само пари , щото много игграчи като мен в началото правят грешни войници ........ или да е само 50-100 голд както е казал дилъра ;)
 DANITOO921DANITOO921   January 27
всеки е правил грешки в на4алото на развиване на даден герой,както и аз а сумата за рестарта е доста голяма,за това ако може да се намали ще е яко
 ThedeadzoneThedeadzone   January 28
Ще има промяна по цената на рестарт-а на точките.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия