Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Здравейте отново :)  (Прочетена 163 пъти)

bulhack

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 54
    • Профил
Здравейте отново :)
« -: Ноември 30, 2016, 04:13:08 pm »
Тъй като не видях да има раздел за следното предварително се извинявам и ако трябва мод-а да ми премести темата където и е мястото.
Може би повечето са разбрали че възнамерявам да поцъкам отново 5-цата искам да ви кажа Здравейте на всички и да ви пожелая приятна игра.
Имам и едно хубаво предложение с което може би всички ще се съгласите и харесате.
След като има доста играчи с левел 1000 който за сега е тавана бих предложил следното:
Пример: При закупуване на 1 предмет на левел 1000 точките за него примерно са 2000 които се разпределят на отделните умения на войника. При закупуване на втори предмет на същия левел точките за него да са 2000+ да речем 0,3% при закупуване на 3 предмет точките да са 2000 + 0,6% или там админа както предцени. Правилото да е еднакво и за хората които купуват с виртуална валута и за златото.
Това ще съживи малко играта поне според мен хората които активно играят и събират валута за скрити ще имат шанс вместо при смяна на скрит предмет да му се падне по-слаб ще е сигурен че макар с малко но ще стане по-силен. Така ще има оспорване и на левел 1000
Това е от мен надявам се ви хареса идеята :)
« Последна редакция: Ноември 30, 2016, 04:15:05 pm от bulhack »