Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Анкета

Желаете ли промяната да бъде осъществена?(Приключила)

Да
Не

Автор Тема: Анкета:Промяна по енергията.(Приключила)  (Прочетена 1031 пъти)

wosh1997

• Старши лейтенант
  • Публикации: 190
    • Профил
Re: Анкета:Промяна по енергията.
« Отговор #15 -: Март 08, 2017, 05:16:59 am »
приложете малко елементарна математика и ще схванете малко от малко позлата на промяната...
с тея 480 битки без да се занимавам да презареждам мога спокойно в средата на деня да си взема 6 кенчета + бонбон и същия този бонбон да го ползвам за 2-рият ден и за тези 2 дена 1-вия ден ще имам печалба от 30-40 злато а при 2-рия ден в който също ще взема кенчета печалбата ми ще е 2-йно по голяма.
при сегашното положение ако исма да направя точки за  6 кенчета + бонбон на 1 дъх ще изляза със 100-тина злато загуба без значение каква е войната дали ще е 1000 на 999 или 1000 на 0.
колкото до новият играч той ако ще реска за да прави над 500 битки за даден момент няма да има значение как ще ги дава дали ще е на 50 пъти или на 1-път.
но колкото до този нов играч който няма да реска още в първите си 10 мин ще може да направи сулидни атаки а не след 60 таки да дреме 1 час да си чака таймера.а това че ще се чака 480мин АРМАГЕДОН няма никакво знчение защото ако имаш време да чакаш 60 мин ще ти се заредят 60 мин и при сегашният таймер и пак може да си направиш 60 битки...
но за сметка на това ако има 2 часа работа и после се върне няма таймера му да е забил на 60 а ще има 120 заредени битки които да направи.ако не можеш да си сметнеш колко злато ще ви трябва за 1 война не ми се мисли как сте минали 4-ти клас...
напълно за съм който иска ще си реска и ще си прави биткита по един или друг начин но тези които не презареждат ще имат 500 битки за които няма да се налага да изхарчат 120 злато за презареждане ако искат да ги правят сега и може да ги ползват за кенчета и тн...

corg1

• Редник
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #16 -: Март 08, 2017, 08:27:40 am »
хахаха, ей тоз Армагедон е голям веселяк!
По невежо изказване не бях чувал!
Викаш, няма да имаш 120 злато да презаредиш, ама вече ще си направил 480 битки набързо! Нали така?
Ама иначе имаш злато да презареждаш на всеки 60 битки?!?!?
 Точно така, промените угаждат само и единствено на 15-20 играча!
Искам само да ми обясниш как се правят промени в игра с цел привличане на нови играчи????? И какво разбира новият играч от таймери, като той даже не знае че има такава игра?
Освен това аз не чух до сега един нов играч да се оплаква от таймера!?!?!? 

И като се върнеш от работа, кое е по-добре за теб? Да имаш пълен таймер с 60 атаки или с 480 атаки?

Отивам да си направя ритуално сепуко!

NESHEV84

• Редник
  • *
  • Публикации: 17
    • Профил
« Отговор #17 -: Март 08, 2017, 09:50:52 am »
Здравей, Армагедон.
 ще ти отговоря на коментара който си написал до тук!
Да кажем че днеска искаш да направиш 1000 точки във война.
Каква е разликата дали ще презаредиш таймера 1 път за 120 злато ли 8 пъти за 15? Никаква!
 Разликата е: За 1000 точки във война сега купуваш бонбон 25 злато,12 енергии за 180 злато и за презареждане за да ги направиш тези грубо 1000 точки са 240 злато, общо стават 445 злато!
 С новия таймер ще дадеш за 1000 бързи точки във война 25 злато за бонбон, 180 за същите енергии и един таймер от 120 злато и прави общо 325 злато! Ти ми кажи Армагедон каква е разликата?
 А да не говорим ако ги купиш тези енергии и изиграеш едната половина от битките през деня и после другата половина вечер че реално ще си дал както и всички 25 злато бонбон и 180 за енергии и си направил 1000 точки. То и сега може да ги направиш но трябва да влезеш грубо 18 пъти да направиш таймерите като ги извадиш от 24 часа ти остават за спане 6 часа ако си ок нямаш грижи. Хората спряха да играят повечето защото нямат времето за игра което е необходимо да се отделя в момента.
Да не говорим че преди да пишете можете да сметнете че с голям таймер както предлагат да го направят ще се харчи по-малко злато. Бързате да напишете без да мислите. И това ще е добре за две важни неща, времето отделяно за играта както и изненадващите войни! Със злато за бонбон и енергии в една война ще е по евтино няма да харчиш злато за таймери, а сега хем бонбон трябва да се купи, енергии и да даваш злато за таймер. Кое е по-добре помислете вие сами.
До колкото знам и прочетох промените по играта таймера до ниво 300 струва 4 злато!
Друго само да вмъкна, хората която управляват тази игра разбират много в пъти повече от всички играчи събрани заедно! Ако хора като БУРИЯ77 я разбираше толкова много нямаше да е играч а собственик на такава подобна игра. Лошото е че от вашите негативни коментари които не са свързани пряко с темата  настройва и други играчи, които са като тези които пишат без да мислят.
« Последна редакция: Март 08, 2017, 10:04:46 am от NESHEV84 »

spaiderxxl

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #18 -: Март 08, 2017, 07:15:04 pm »
Гласувах ЗА, защото тази промяна ще спести харчене на злато
« Последна редакция: Март 09, 2017, 10:19:18 pm от spaiderxxl »

niga1

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #19 -: Март 08, 2017, 07:31:59 pm »
Бааа........ хора какви са тия аргументи за ПРОТИВ?!?Едно и също е само дето не ти светят светкавици,че трябва да се лекуваш.Спиране на дроба увеличаване цената на напитката и премахване на "Ерекцията"!След като не може да се премахне Ерекцията поне да и се увеличи времето.Браво за промените

corg1

• Редник
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
« Отговор #20 -: Март 08, 2017, 11:06:11 pm »
Направете промените пробно за 1-2 седмици, после върнете стария таймер и питайте отново дали го искат! Щото некой хора имат само вЕтър между ушите....

bucito

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
« Отговор #21 -: Март 10, 2017, 12:10:54 am »
39 гласували... мисля, че активната част на сървъра е дала своя вот!

The Crow

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #22 -: Март 11, 2017, 11:52:04 pm »
За! ;) ;)

malikzver

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #23 -: Март 12, 2017, 02:06:03 pm »
Твърдо  " ЗА " . И ще съм по-доволен ако бонуса може да се качва на части /както когато се мести ресурс към хазната на клана/ ,а не както сега -да се вдига целия на 100%

fantomas

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
« Отговор #24 -: Март 12, 2017, 09:46:18 pm »
За промяната!