ddd неправомерен банн!

Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: неправомерен банн!  (Прочетена 79 пъти)

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
неправомерен банн!
« -: Март 09, 2017, 12:02:37 pm »
   Здравейте г-да банващи админи  ;)! Я сега да вземете да ми кажете, къде точно  е мултиакаунтинга, при положение, че официално съм заявил на всички в играта, че през профила си Буря 77, няма да играя повече, поне в този свят на играта! КОЯ ТОЧКА ОТ ОБЩИТЕ УСЛОВИЯ НАРУШИХ, ЧЕ НЕЩО ЯВНО ОСВЕН ЧЕ МИ ИЗНЕВЕРЯВА ПАМЕТТА И НЕДОВИЖДАМ?!?
  Правя си нов профил, играя единствено и само през него, даже от трезора заредих СМС мислех и през карта да вкарам до края на седмицата, за да взема турнира нисък клас на гърка, който всеки месец си трие войниците и печели ниския клас! За последните месеци съм ви докарал поне 5-6 нови играчи, които и зареждат от трезора! А вие накрая БАНН! Къде точно е мултиакаунтинга, нямам 2 профила, а само 1, играя само през 1, не през няколко!?!
« Последна редакция: Март 09, 2017, 12:27:25 pm от Katana »

Katana

• Администратор
  • Старши сержант
  • Публикации: 67
    • Профил
Re: неправомерен банн!
« Отговор #1 -: Март 09, 2017, 12:36:07 pm »
Банна който е сложен на профила BURIA77 е с основателна причина!
В общите условия ясно е написано: Всеки участник може да има до 1 Потребителски акаунт на сайта.
Същият играч има направен нов профил, но продължаваше всеки ден да се влиза в профила BURIA77 с цел натрупване на дневен бонус, това води до използване на този профил както и новия в който се играе, а така стават два профила на сайта ползвани от един и същи човек!
Причината за банна е основателна!
Относно гръка: Играча сам си е избрал да си изтрива наемниците за да остава в нисък клас турнир! Това е личен избор на всеки потребител дали ще си трие наемниците или не!

rb77

• Старши сержант
  • **
  • Публикации: 68
    • Профил
« Отговор #2 -: Март 09, 2017, 12:43:28 pm »
За профила Буря 77, играта приключи  от началото на месеца, аз си държа на думата дадена на играчите от клан Терминатори, независимо че съм влизал в него, никога повече няма да играя  поне в този свят на играта от профила! Влизанията бяха, за да пусна в клана нови играчи, които да въртят  предмети, но това е друга тема! Благодаря за БАНА! От поне година,  се чудех как да я спра тая игра - краста, добри спомени от миналото, добри приятели, причини много! Но сега такива не са налични, благодаря ви още веднъж! И още веднъж мир на праха и на играта, с такова отношение от ваша страна даже това ще се случи още по-бързо, жалко че не го разбирате, добра игра беше, с голям потенциал, който Вие така и не можахте да разгърнете! А за обещанието си към теб Катана, нищо лично, но ще го изпълня, дължа ви го заради отношението към мен и не само през годините! Приятно ми беше да играя и да се познавам с повечето от вас! И се радвам, че  за разлика от някои възвеличаващи се  играчи, все пак не забравих, че това е само една игра и нищо повече! Аз ще запомня само добрите моменти  от нея, така трябва да направите и вие останалите! Хубав ден на всички, които все още се мъчат да играят! НЯМА ДА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ПРИЯТНА ИГРА, ЗАЩОТО СЪС СИГУРНОСТ ТЯ НЯМА ДА Е ТАКАВА ЗАНАПРЕД!
« Последна редакция: Март 09, 2017, 12:48:21 pm от rb77 »

Katana

• Администратор
  • Старши сержант
  • Публикации: 67
    • Профил
« Отговор #3 -: Март 09, 2017, 12:59:01 pm »
По темата се вижда, че е използвано повече от един профил!
Относно обещанието ви!
Екипа ни също може да ви обещае че може да ви забрани достъпа до играта!