Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: The "Темата"  (Прочетена 442 пъти)

NESHEV84

• Младши сержант
  • **
  • Публикации: 31
    • Профил
The "Темата"
« -: Януари 11, 2018, 09:52:21 pm »
---
« Последна редакция: Януари 18, 2018, 10:31:24 am от NESHEV84 »

hack_on

• Редник
  • *
  • Публикации: 15
    • Профил
Re: The "Темата"
« Отговор #1 -: Януари 11, 2018, 10:04:16 pm »
на мен ми е все едно дали ще се махнат или не и съм играл когато бонбона беше 50 злато и кенчетата бяха по скъпи от 50  ;) ;) ;)

joro66

• Редник
  • *
  • Публикации: 11
    • Профил
« Отговор #2 -: Януари 11, 2018, 10:08:20 pm »
 прав е този човек. Да се върне старото правило

wosh1997

• Капитан
  • Публикации: 202
    • Профил
« Отговор #3 -: Януари 11, 2018, 10:09:42 pm »
да се върне зануляването във войната и турнира и ще видите как ще падат всички като круши щото активноса е най важна не като сега правиш 10 000 точки в 1 през ноща  после 23 часа нищо ;д или турнира ако не биеш ще си стоиш на 0  ;D

wosh1997

• Капитан
    • Профил
« Отговор #4 -: Януари 11, 2018, 10:12:30 pm »
и клановете като се променят сега със без черепи като ви няма в края на войната и я бройте загуба. ;д

NESHEV84

• Младши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #5 -: Януари 11, 2018, 10:18:35 pm »
Вие за или против сте за премахването на черепите?

BETZIKA®

• Редник
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #6 -: Януари 11, 2018, 10:30:55 pm »
Да се махнат черепите! Мотиви: Първият е, че ще отпадне дебненото слабите играчи да чакат по-силните от тях да извадят на бойното поле нови наемници, които искат да разиват. Вторият - като ги бият в такъв момент по-слабите печелят и във войната, и в турнирите двойни точки, което е нечестно, защото те са те издебнали докато си развиваш армията, а след това самия ти трябва да вземаш допълнителни удари, за да компенсираш понесените двойни загуби.

NESHEV84

• Младши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #7 -: Януари 11, 2018, 10:34:04 pm »
Аз съм за да се върне БУРИЯ и други стари играчи!
Ванка ако четеш инкогнито ..жив и здрав и бетзика те чака :))

wosh1997

• Капитан
    • Профил
« Отговор #8 -: Януари 12, 2018, 05:43:35 pm »
Нешев не забравяй защо бихме бастърите точно заради черепите ги намазахме.За това нито съм за нито против премахването им.
Макар че увода на вълка не виждам смисъл и разлика от това дали ще са 15 или 5. Както корг вика ще почнат да го бият слабите профили като станат 5 човека?
За мен разликата във войните ще е че няма да може да събера всички хора с които бих могъл да играч в 1 клан.
Както сме 4-6 така може да събера до 10 човека в клана.

NESHEV84

• Младши сержант
  • **
    • Профил
« Отговор #9 -: Януари 12, 2018, 08:17:49 pm »
Какво е твоето предложение ?

BETZIKA®

• Редник
  • *
    • Профил
« Отговор #10 -: Януари 13, 2018, 01:51:08 am »
Не го приемай като обида, но нямаш мнение. Като беше нещо като админ - още ти сърбаме попарата! ВОШ77 или как си там - нали каза веднъж, че си триеш войниците и се махаш от играта. Какво правиш сега? Създаваш хаос. Срамота е за бивш модератор, който нито си държи на думата, нито спазва правилото като човек от вътре да не подвежда и съветва останалите...
« Последна редакция: Януари 13, 2018, 01:55:28 am от BETZIKA® »

wosh1997

• Капитан
    • Профил
« Отговор #11 -: Януари 13, 2018, 05:40:05 am »
Хора на които трябва да им одобряват коментарите няма право да ми казват на мен дали имам мнение. Каква попара ми сърбате? Не ме ядосвай че ше си наглася войната... Никога не съм казвал че ще си трия войниците не ми слагай думи които някой друг ги е говорил. И ще играя и спирам когато си искам.
А и аз бях модератор напуснах по свое желание можеше и още да съм, а ти кой си? Господин клоун в чатовете. Като дизелчето двамата готованковци със самочувствие а не се виждате че там където сте моя клан е дал и спомогнал много повече от вас двамцата дето много сте "големи".
За напред ми говори с факти не с подсъзнателните ти глупости. :)

BETZIKA®

• Редник
  • *
    • Профил
« Отговор #12 -: Януари 13, 2018, 02:03:24 pm »
Г-н  wosh1997, темата тук е друга и затова спирам да се занимавам с теб - в този раздел на форума. Ако искаш да продължим - открий тема и да се почваме. Обещавам ти, че много ще те заболи - в преносен смисъл, а не физически. Няма да те бия, а ще те размажа с факти, от които наистина ще ти припомня славното ти в кавички минало на само отказал се модератор! Имам богат архив на страйка, включително и на твоите изцепки като модератор, когато колеше и бесеше за едното ти болно властолюбие. Снимките може и да ти опреснят паметта какви ги каканижеше тогава. А сега се спри - темата тук е друга. И като нито си За или Против премахването на черепите?!? – интересно за какво си! - защо ти трябваше въобще да пишеш тук??? Бъди здрав и повече конструктивно мислещ! Успех в трудното начинание!

wosh1997

• Капитан
    • Профил
« Отговор #13 -: Януари 13, 2018, 06:50:57 pm »
Чакам направи темата и снимки да видя какво имаш да припомняш!

BETZIKA®

• Редник
  • *
    • Профил
« Отговор #14 -: Януари 13, 2018, 08:36:09 pm »
А, не, ти с тези 200 публикации, с които стана и капитан, въпреки че повечето от тях са ти като модераторче - ти ще отвориш темата. нали си бивш водератор, а както няма бивш президент и бивш конституционен съдия - защото решенията им остават и те са повод за презумпция - ти ще откриеш темата. Стига да знаеш как и къде :Д На стената на плача вече ме постави неоснователно и недобронамерено - да видим сега колко си куражлия... :-*