5Strike - Общност > Постапокалиптична беседа

Последния събор на беседата

(1/1)

wosh1997:
Абе млади и стари както всяко нещо преди края си, дайте разкажете нещо за играта впечатления историйка момент с което примерно сте я запомнели тази игрица или нещо такова, да върнем някой хубав спомен.
 ;)

malikzver:
Наивници

malikzver:
 Хубава игра беше,ама с общите усилия на новите администратори и пишман  ”ветеран” играчи успешно и́  е..ха майката.
 Относно ПЛАЩАНТО:
 Както се вижда от ”ОБЩИ УСЛОВИЯ” или никой не ги е чел или никой не ги е разбрал,а там съвсем ясно е написано:
 http://prntscr.com/mq0uer
 http://prntscr.com/mq0umt
Играта е напълно безплатна, всяко плащане е доброволно и обикновено се ползва от
нервни и нетърпеливи играчи с цел бързо рзвитие. Така,че всяко мрънкане от типа
„хем иска да играе, хем не плаща” не върви. Друг е въпросът за комплексарите ,които с малките си войничета и всичките си джобни искат да блеснат в един анонимен свят.

wosh1997:
Вярно хубава игра почнах края на 2012 с един профил тогава беше бум на бъга със линка за злато като келеш се възлоплзвах но когато админите пуснаха съобщение че който си признае че го е ползвал ще има намаление на наказанието ме баннаха и форума беше нашарен с това че съм баннат и че доста солидно злато бях си начислил на този профил и от тогава започнах със сегашният си профил, само от нашия град където хората ме запалиха и като цяло бяхме 70% от клана който бяхме беше от сливен ннякъде 8-9 човека.
Имаше разпадания събирания първата загуба на СС след може би годишната им доминация беше на 1-ви януари 2013 имаше доста коментари по темата след няколко дни набихме и смятания за 2-ри по сила клан eQuilibrium което беше още един шок преди това бяхме победили Republick friends клан който беше на наше ниево и като цяло подредихме всичко за няколко дни под наша власт, естествено SS си е SS имена които всички играчи знаят и помнят и главно братя Алхинови са си с тежка ръка и въпреки че нашият тогавашен лидер  Nevermindd купи профила на Shafers който беше в топ 10 по сила като профил и подведени от вълната на победи си ни отупаха здраво без притеснение при 2-рата ни среща за годината.
при третата бяхме се паднали със RF и заедно с тях успяхме да вземем още една победа над SS но и няколко месеца след това затвориха сървара преждевременно имаше и 2-ри свят където повечето от тук са започнали там добавиха медичката и тн.
та започна този  свят с дъх на генезис но с дота голяма разлика в таймера и тн.Част от нас започнаха с началото на сезона други влязохме месец след това създадохме си клана и се събрахме до колкото можем някой бяха при други кланове други не им се започваше отново но поиграхме отказвахме се пак играхме пак се отказвахме като че ли влизахме през епохи на първо на власт бяха eQu идваме и shock на етапи.
но власта си беше горе а ние доло бяхме друга работа помня коалицията с ансиано където с негова стратегия се ораганизирахме в skype  и чакаме противника да си направи точките и последните часове ги обръщахме за да имаме по голяма награда имаше доста интрига разделихме, започнахме да играем във така познатият ни Бонбонен свят където отново нашия клан си бе винаги един и същ може би тогава се заврнаха част от играчите интригата беше между стената съставена от играчи на СС после и ние влязохме към тях срещу еКу с лидера от класиката Dealer и след една две войни  в които стената победи еКу лидерат стана ясен за съжаление пак заради някой грешни промени след 3 месеца лидерския клан обяви протест в който след неизпълнено желания всички спряхме да играем и реално играта угасна и там,после  се върнах в AS във златния сървър с цел да го придвижвам към класацията напред но разбира се трудно ставаше заради лидерският клан но все пак винаги се събирахме 4-5 играча с които да водим доста големи войни за бройката си имаше доста нерви и предателства шмекери и какво ли не :Д  след това аз се отказах а другите от клана се присединиха към заформящитесе терминатори и главният организатор Нешев след няколко месеца почивка се върнах и след няколко седмици се присъединих и аз към тази коалиция с цел да съкрушим лидерите събрахме се доста хора и сериозно и редовно играещи като kinga,емо1,ultrabotev,lubo и др, с които зафоримихме около 20-тина човека интригав чатовете имаше винаги все пак това е чара на играта.Станах някой скандали и се обявиха кръвни врагове вкараха се скриптове направиха се обединения на shock с eKu и обявиха война на Терминатори после се водеха още войни две от които 24+ часови и най големите до сега които завършиха 1/1 за двата клана в които войни всеки от участниците трябва да е запомнил както и част от играчите които бяха само във чатовете може би беше събитието на годината двата най големи клана чупят сървара, доста емоции се раздадоха там както и време все още трябва да го имам записан разговора на снима който беше около 30 часа че и повече в които говорихме :Д  след тези войни аз си взех почивка, като се върнах терминатори бяха лидерският клан   и аз се отеглих в моя си профил както бях казал още в началото че когато клана стане лидерския ще напусна във моя, защото целта и думата която съм дал е изпълнена а и защото за мен е безинтересно постоянно да печеля, както обяснявах на всички в разговорите им че когато си най силният клан да печелиш злато постоянно но я няма тръпката в играта всеки се предава от самото начало и за мен това не беше интересно, някой не ми вярваха но след година го разбраха че интерес да си първи без съпротива няма.
та да в ърнах се в клана си и започнах нови събирания на играчи събирахме се разпадахме се и водихме доста войни повечето от които документирани тук във форумчето.
След това станах модератор с цел да помогна за подобрението на играта с каквото мога теми, форумни игрички и всичко по моите възможности, но след обвинения от играчите че аз се възползвам от админа да ми наглася войни реших да се откажа защото това хората за които се целиш да им направиш добро да те оплюват ме блажеше и не мисля че го заслужават.
Та да :Д това е мисля имаше много в тази игра като хора и емоции.Дано лошите маниери на някой хора са само тук в играта.
За мен това си е един голям многогодишен спомен жалко че приключва но живота е материален и както мализвера е показал точките играта е безплатна за играене но има своите парични нужди за да съществува и когато не се покриват нормално е да приключи.

Ще се радвам ако имате снимки от играта които може би не са качени тук да ги споделите може да припомнят нещо и да добавят по един приятен спомен за някой момент.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия