Здрасти! Регистрирай се във форума и обмени опит с останалите 5Strike командири :)

Автор Тема: Въпрос за 2ро умение на пушър  (Прочетена 1164 пъти)

unicata

• Ефрейтор
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
Въпрос за 2ро умение на пушър
« -: Юли 26, 2013, 01:18:13 am »
Имам следния въпрос:
Щом бронята се превръща в щети това значи ли, че ако се активира умението аз ще нанасям щети в размера на бронята ми, но като ме стрелят няма да имам броня, т.е. тя няма да ме предпазва?
Ако е така какъв е смисъла?

Pr3da70r

• Невинен
  • Подполковник
  • Публикации: 330
  • Всичко е перфектно, просто ние не си знаем мястото
    • Профил
Re: Въпрос за 2ро умение на пушър
« Отговор #1 -: Юли 27, 2013, 02:21:15 pm »
Така е.
След активация на 2'ро умение, Pusher загубва бронята си, но за сметка на това тя се причислява към щетите му, като се умножава по 2,5.
Смисъл има, ако развиваш Pusher на кръв и броня (допинга е полезно допълнение към тази стратегия).

repel

• Доброволец
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: Юли 28, 2013, 10:56:55 pm »
ами успешен , няма ли да трябва???

unicata

• Ефрейтор
  • *
  • Публикации: 29
    • Профил
« Отговор #3 -: Септември 06, 2013, 04:11:44 pm »
успешния е ясен, а какви скрити е най-добре да се ползва, аз досега с пушър на второ не съм играл, но смятам да развия един да видя какво ще стане

pokera

• Лейтенант
  • Публикации: 132
    • Профил
« Отговор #4 -: Септември 08, 2013, 07:02:05 am »
Пуша на брони е много интересен наемник, но е малко особен за правене и има доста възможности да се развие. Ще ти дам 3 варианта, а ти можеш да ги доразвиеш с мало фантазия:
1. Всички точкки слагаш на брони, от скрити предмети взимаш - 2 часовниа, 2 аптечки,2 клещи-уникати ти комбинираш- това е горе долу стандартен вариант;
2.равномерно разпределяш точките на живот и брони - 3 аптечки, 2 часовника / или 2 ц4/, един фенер
3. това е най красивия и естествено най скъп вариант, защото се прави със злато - всички точки на ловкост, 6 броя очила за нощно виждане/златни/, тук е много важна комбинацията от уникални предмети казвам само 3 за другите сам трябва да решиш кои - бонус ловкост, бонус брони, газ...ако си на по-висок левел като умението ти дойде в повече от 150 слагай противогази.
Лично аз бих го развил в 3 тия му вариант, но не налагам мнение.
Успех!!!
« Последна редакция: Септември 08, 2013, 07:14:02 am от pokera »
I think everyone should own six guns, even though I don't own any.